Home » De club » Historie » Eregalerij

Eregalerij

📁 Historie 📅 maandag 23 september 2013

In de loop der jaren hebben vele namen de functie als.....

Erevoorzitters
S.A.M. (Stefan) Kester (2017)
A.P.M. (Janus) Kouwenhoven (2002)
F.A. (Frans) Batist (1985)
W. (Wim) van der Haak (1965)
G.J. (Geert) Damen (1957)
J.A. (Jan) van den Ende
Ereleden 
Henk de Moedt (2017)
N.J.M. (Nico) van der Knaap (2010)
Chris Koehler (2009)
A.H.M. (Ton) Ballering (2007)
Piet van Dijk (2006)
Arnold Vijverberg (2005)
Jan Jansz (2005)
Jan van Schie (1996)
G. (Gerard) Veenman (1990)
G. (Geert) van der Knaap (1990)
J. (Jan) Endlich (1988)
A. (Aad) van den Enden (1986)
G.A. (Geert) Damen (1984)
C. (Coen) van der Zalm (1976)
C. (Cees) Veenman (1974 gestopt)
J. (Koos) van Zeyl  (1972 gestopt)
A. (Aad) van Veldhoven (1971 gestopt)
A.P. (Janus) van Holstein
Leden van Verdienste
Jaap Boone (2017)
Marjon Duijvestijn (2017)
Geert van den Enden (2017)
Aad van Holstein (2017)
Aad Bol (2017)
George Droog (2017)
Aad Hulspas (2016)
Hen Schelvis, Dolf Zwinkels en Cees Dijkzeul (2015)
Hen van de Laar (2014)
Henk de Moedt (2012)
Aad Duijvesteijn (2010)
Gerard de Vreede (2008)
Mart Vijverberg (2007)
Cees de Jong (2005)
Leo van der Zalm (2003)
Jan Koppert (2000)
Koos Ballering (1997)
A. P. (Aad) Kleiweg (1997)
J.M. (Joop) van Gentevoort (1996)
Ton Ballering (1992)
Jan Noordermeer (1991)
G. (Ger) Ammerlaan (1990)
A. (Albert) Steyn (1988)
J. (Jan) Bentvelzen (1968)
J. (Jan) van Uffelen (1966 gestopt)
A.P.(Bram) van Uffelen (1965)
W.L. (Wim) de Brabander (1965)
J.J.M. (Koos) Groenewegen
Aad van Holsteijn
P.J.W. (Piet) Verbeek
Meriam van Zanten-Van der Knaap
Piet Vollebregt
P.A.A. (Peter) Hoogerwerf
G.A. (Geert) Damen
A.J.M. (Aad) van Holstein
A. (Aad) Hulspas
G. van Kampen
H. (Harry) Scholtes
J. van Scheyndel
P. (Piet) de Wijs
Langste lidmaatschap Westlandia  Periode
Jan Noordermeer † 1935 - 2010 - 74 jaar
Jan (J.H.) van Schie 1946 - heden
Geert (G.W.) van Schie † 1946 - 2017 - 71 jaar
Joop (J.L.) v.d. Ende 1947 - heden
Piet (P.J.W.) Verbeek † 1947 - 2015 - 68 jaar
Ton (A.H.M.) Ballering 1951 - heden
Cock (C.M.J.) v.d. Ende 1951 - heden
Piet (P.A.) van Dijk 1953 - heden
Theo (T.J.) Schalke 1953 - heden
J.H.C Weerdenburg 1953 - heden
Cees (C.) van Dam 1954 - heden
Koos (J.J.M.) Groenewegen 1954 - heden
Verenigingsbokaal - Vrijwilligersprijs (gestart in 1992 door J. v.d. Ende)
1992 Aanvoerder Westlandia 1 Wim van Dijk
1993 Dames/meisjesvoetbal - Meriam van Zanten
1994 Onbezoldigde trainers - John van den Ende
1995 Peter Hoogerwerf - organisator jeugdkampen, verzorger, leider
1996 Eurosportring Commissie - Aad van Holsteijn
1997 Kantinemedewerkers Loek Zonneveld
1998 Aad Duijvesteijn - Inkoop kantine, Commissie van Ontvangst
1999 Aad van Holsteijn - 25 jaar leider
2000 Onderhoudscommissie Rob van der Kruk
2001 1e elftal aanvoerder Richard van Schie
2002 Sponsor & PR-commissie o.l.v. Hen van de Laar
2003 Aad van Holsteijn - 27 jaar leider
2004 Ledenadministratie: Harm en Marina Treurniet
2005 Lotenverkoopsters bij de poort: Coby Valstar en Lenneke Sikkel
2006 Archivarissen: Aad van Holstein en Gerard van den Enden
2007 Toernooicommissie Jeugd: John Vollebregt en Aad Bol
2008 Toegangscontrolegroep
2009 Krantjesvouwploeg o.l.v. Nic Groenewegen, Piet Veldhoven en Theo Schalke
2010 Jeugdcommissie o.l.v. Sandra Zwinkels
2011 Aad de Vette
2012 Jeroen Vijftigschild
2013 José Hakvoort
2014 Jan Valstar
2015 Ien de Moedt
2016 Familie van Veen: vader Robert, moeder Jolanda, zonen Luuk, Stef en Bob
2017 Ben Burger
Jan Endlich Beker - Jaarlijkse Aanmoedigingsprijs voor een Jeugdteam (gestart in 1997)
1997 B3 o.l.v. Aad Hulspas, Kees Thoen, Marcel van Vliet
1998 A2
1999 D5 o.l.v. Koos Knörr, Leo den Brabander, Henk de Moedt
2000 A3 o.l.v. Roy van Holsteijn
2001 D5 o.l.v. Sven Wubben
2002 B3 o.l.v. Clemens Duyvestein en Cees de Rijke
2003 C5 o.l.v. Wim Scheffers en Joop Klein
2004 B3
2005 C6
2006 C5 o.l.v. Gerard Groenewegen
2007 Meisjes team
2008 D4 o.l.v. Robert van Veen
2009 B2 o.l.v. Jeroen Steenbergen en Cor Spruijt
2010 C4 o.l.v. Aad Hulspas en Christiaan Oosterveer
2011 D4 o.l.v. Geert van der Meijs
2012 C6 o.l.v. Frank van der Spek
2013 Meisjes C1
2014 D7
2015 C7

2016 C7 o.l.v. Marc Vijverberg en Mark Hopman

2017 E11
Jan van den Ende Bokaal - Best Presterende Senioren Team (gestart in 1973)
1973 Zondag 5
1974 Zondag 12
1975 Zondag 12
1976 Zondag 8
1977 Veteranen elftal o.l.v. Joop van den Ende
1978 Zondag 12
1981 Zondag 16
1982 Zondag 24
1983 Zondag 27
1984 Damesteam o.l.v. André van den Ende, Tiny Schelvis
1985 Damesteam
1986 Zondag 5 o.l.v. Geert de Vreede
1987 Zondag 23 o.l.v. Joop van den Enden
1988 Zondag 22 o.l.v. dhr. Mulder
1989 Zondag 11 o.l.v. Dook van den Ende
1990 Zondag 11
1991 Zondag 2
1992 Zondag 2 o.l.v. Henk Jansen
1993 Zondag 17 o.l.v. Wim Mulder
1994 Zondag 5 o.l.v. John Vollebregt
1995 Zondag 5 o.l.v. John Vollebregt
1996 Dames 1 o.l.v. Judith Kester
1997 Zondag 11 o.l.v. Paul van Koppen
1998 Zondag 9 o.l.v. Wilco van Vliet
1999 Zondag 1 o.l.v. Richard van Schie
2000 Zaterdag 2 o.l.v. Ron Groenewald
2001 Zondag 3 o.l.v. Wim Lentz
2002 Zaterdag 1 o.l.v. Ron Groenewald, Barry Gardien
2003 Dames 1 o.l.v. Brigitte van Elswijk, Aad Hulspas, Cees Dijkzeul
2004 Zaterdag 4 o.l.v. Kees v.d. Meer
2005 Zaterdag 5
2006 Zaterdag 1 o.l.v. Bart Steijn
2007 Zaterdag 2 o.l.v. Sjors Beijer
2008 Zaterdag 5 o.l.v. Martin Groenewegen, Paul Groenheide
2009 Zondag 2 o.l.v. Michel Duijvesteijn
2010 Zaterdag 2 o.l.v. Erik Veenman
2011 Zaterdag 6 o.l.v. Robin Zuidgeest, Damian van Duijvenvoorde
2012 Zaterdag 2 o.l.v. Fred Rijnenberg
2013 Zaterdag 4
2014 Zaterdag 1
2015 Zondag 2 o.l.v. Marcel van de Berg
2016 Zondag 1 o.l.v. Marko van der Knaap
2017 Zaterdag 3 olv Mark Zuidgeest
Jonkheer P. von Fisenne Beker - Best Presterende (Jeugd)Elftal (uitgereikt tot 2001)
1954 A-elftal
1955 A-elftal (3e maal kampioen in 4 jaar)
1957 Senioren 3 /1957 A jeugd elftal o.l.v. van Leeuwen
1958 Senioren 2
1971 Senioren 4
1975 A5 o.l.v. Chris Meijer
1976 B5
1977 A4 o.l.v. Chris Meijer, J. Batist
1981 D5 o.l.v. Dennis Klein, Marcel Schulte, Ton v.d. Zalm
1982 B1 o.l.v. F. Hulspas
1983 A1 o.l.v. Richard Grootscholten
1984 A4
1985 C4
1986 A1 o.l.v. Ton van Marrewijk
1987 D1 o.l.v. A. van Holsteijn, Leo Schelvis
1988 A1 o.l.v. Jeroen Pronk
1989 C1 o.l.v. Cees Post
1990 B1
1991 A3 o.l.v. Chris Meijer
1992 Meisjes 1 o.l.v. Meriam van Zanten
1993 A1 o.l.v. Paul Ballering
1994 D1 o.l.v. Chris v.d. Ende, Aad Holsteyn
1995 Meisjes 1
1996 C1 o.l.v. Dave de Jong, Kees Post
1997 A1 o.l.v. Frank van der Leek
1998 B3
1999 B1 o.l.v. Jos Gram
2000 B2 o.l.v. Ruud Zwinkels, Martijn Vijverberg, Aad Bol
2001 C1 o.l.v. Jan van Rijn, Koos Velthuizen
Unicum Westlands Voetbalgala
2017 Gerard de Vreede - vrijwilliger van het jaar
Rabo Sportvrijwilligersprijs
2015 Eef ter Laak
Deel dit artikel met je vrienden