Westlandia

Voetbalvereniging RKVV Westlandia uit Naaldwijk

  • Home
  • De club
  • Businessclub
  • Senioren
  • Junioren
  • Dames en meisjes
  • Futsal
  • Leden login

Junioren

  • A-klasse
    • A1 junioren
    • A2 junioren
    • A3 junioren
    • A4 junioren
  • B-klasse
    • B1 junioren
    • B2 junioren
    • B3 junioren
    • B4 junioren
    • B5 junioren
  • C-Klasse
    • C1 junioren
    • C2 junioren
    • C3 junioren
    • C4 junioren
    • C5 junioren
    • C6 junioren
  • D-Klasse
    • D1 junioren
    • D2 junioren
    • D3 junioren
    • D4 junioren
    • D5 junioren
    • D6 junioren
    • D7 junioren
  • E-Klasse
    • Informatie
    • E1 junioren
    • E2 junioren
    • E3 junioren
    • E4 junioren
    • E5 junioren
    • E6 junioren
    • E7 junioren
    • E8 junioren
    • E9 junioren
  • F-Klasse
    • F1 junioren
    • F2 junioren
    • F3 junioren
    • F4 junioren
    • F5 junioren
    • F6 junioren
    • F7 junioren
    • F8 junioren
  • 4 x 4 - 4/5 jarigen
  • Toernooien
  • Trainingstijden

Donderdag 17 November 2011 21:43

Westlandia D4 - Vredenburch D2 3-3

Westlandia D4 begon niet in de allersterkste opstelling tegen Vredenburch D2. Leider/ coach Piet vind een sterke bank ook erg belangrijk en daarom stonden Sten, Stefan en Imre niet in het veld maar ernaast.

Westlandia begon erg slap aan deze wedstrijd, het fysiek sterke Vredenburch knalde erover heen en binnen 10 minuten stonden we 0-2 achter. Gelukkig wist Jayro de aansluitingstreffer te scoren vlak voor rust. In een heel andere opstelling ging Westlandia na rust op jacht naar de gelijkmaker en misschien wel meer. De 2-2 van Dylan was het resultaat van een goede instelling die werd gekoppeld aan goed voetbal . Vredenburch kreeg ook kansen en raakte zelfs in een aanval de paal en de lat. Toch had Westlandia de beste kansen, maar de keeper van Vredenburch hield zijn team keer op keer overeind,het was om gek van te worden. Na een mooie aanval kwam de bal bij Jayro en die wist oog in oog met de keeper wel te scoren 3-2 en verdiend ook. Vredenburch liet het hier niet bij zitten, zette er een spits bij en ging met 3 verdedigers spelen. De organisatiebij ons achterin was een tijdlang zoek en Vredenburch wist hiervan te profiteren 3-3. Dit was ook de einduitslag, een uitslag waar iedereen vrede mee kan hebben. Het was een fysieke wedstrijd waar Westlandia kopje onder ging, weer boven kwam en zelfs bijna wist te winnen.

Komende zaterdag weer geen makkelijke tegenstander, Velo uit altijd lastig. In de bekercompetitie wist Westlandia daar met 2-5 te winnen , Velo is dat nog niet vergeten. El entrenador

Submit to Facebook Submit to Twitter Submit to LinkedIn
Ontwikkeling en realisatie door Eleven