Zondag 15 November 2009 11:29
Verslagen zaterdag 14 november
WSC A1 - Westlandia A1 14 nov. 2009Voor de reis naar Waalwijk had leider Piet een bus geregeld. Eigenlijk had hij DE bus geregeld, u weet wel , die met dat mooie Westlandia logo erop . Dat dit niet helemaal goed was doorgekomen bij de bus maatschappij bleek op Westlandia . Er stond wel een bus , maar niet DE bus, dus even informeren bij de regelPiet. Hij was echter nergens te bekennen, want hij lag nog tussen de klamme lappen. Was dit een voorteken? We hoopten van niet. Doordat Piet te laat arriveerde , vertrok de bus ook 20 minuten te laat , en eenmaal onderweg werd even gecheckt of alles mee was . De broodjes en de drank waren aanwezig , de kleding , ja waar was eigenlijk de kleding. Leider Hans had de kaartjes meegenomen en de spullen voor de warming-up, maar geen kleding . Leider Piet had drank en voedsel voor onderweg geregeld, maar geen kleding. Wat nu ? Even bellen naar Theo , de vader van Dennis en leider in opleiding . Hij was in een noodgeval altijd bereid om de helpende hand te bieden, zo ook nu .Met een half uur achterstand vertrok hij naar Waalwijk . Echter bij aankomst van de bus op het terrein stond Theo er al met de spullen. Ik denk dat hij een carrière in de F1 is misgelopen. Theo bedankt voor deze actie , en ook voor het sponsoren van de catering.
Voor deze wedstrijd was ook trainer Driss weer aan het puzzelen geweest over de personele bezetting. Nog meer blessures teisterden ons team en daarom was er een beroep gedaan op Stefan , de trainer van de B1. We hadden 7 geblesseerden , waarvan 5 verdedigers , dus wilde tr. Driss graag 2 verdedigers uit de B1 . Hij kwam overeen met Stefan dat Yvtat en Kjell met de A1 zouden meegaan. Stefan wederom bedankt voor het afstaan van deze kanjers.
Na de warming-up werd er op het veld even van shirt gewisseld, omdat de kleedkamer een halve marathon verderop lag ,en waarschijnlijk was het de bedoeling dat wij onderweg uitputtingsverschijnselen (mooi woord voor Scrabble) zouden krijgen. Daar trapten we mooi niet in! De wedstrijd begon lauw, met een feller spelend WSC , toch was het Westlandia wat de eerste kans kreeg, na een vrije trap van Tekin die slecht verwerkt werd door de WSC verdediging. Zodoende kwam Rob vrij voor de keeper, maar er werd afgefloten voor buitenspel. Hierna nam WSC het spel in handen en steeds schoven hun middenvelders door. Een echt antwoord hadden we hier niet op , en bovendien werden de duels te slap gespeeld en te vaak verloren. Het was daarom ook geen wonder dat WSC in de 30ste min. op voorsprong kwam , toen een inschuivende middenvelder vrij mocht aanleggen van de rand 16 ,en met een geplaatste bal raak schoot : 1-0. Het stond niet goed bij Westlandia , maar toch was er kort voor rust nog even een opleving met een vrije trap van Olivier, die de keeper in 2de instantie pakt. Ook is er nog een kans voor Youri D. op een prima voorzet van Kjell maar de bal gaat over. Eindelijk is het rust.
Tijdens de rust, laat trainer Driss de jongens zelf analyseren waarom het zo moeizaam gaat. Zij begrijpen dat er meer duels gewonnen moeten worden en na een kleine aanwijzing van tr. Driss komen ze tot de conclusie dat het probleem in de taakverdeling zit . Wat is die Driss toch een slimme trainer , hij zet de jongens zelf aan het denken.
Nog voordat iedereen goed en wel in de dug out zit is het al raak. Martijn zet een aanval op, passt de bal op Youri D. , deze legt de bal breed op Jordi en deze schuift de bal in het doel 1-1. Slechts 7 minuten later is het weer raak met dezelfde hoofdrolspelers ; Youri D. zet voor op Jordi deze kopt de bal op de keeper en in de rebound is het Martijn die van dichtbij binnenwerkt 1-2. Na deze tegenslag herstelt WSC zich enigszins , en 3 min. na de 1-2 krijgen zij een grote kans op de gelijkmaker. Na een voorzet van links krijgt de spits een vrije kopkans , maar de bal gaat over. De druk van WSC blijft , en na een vrije trap van WSC waarbij de bal ongeveer op de penalty stip komt , ziet de scheids (als enige) een overtreding en legt de bal precies op de stip : penalty. Omdat onterechte penalty’s er ongeveer nooit ingaan, is er op de bank de hoop dat dat ook nu zo zal zijn , en iedereen klampt zich vast aan die ene strohalm ,net naast de Westlandia bank. Met een fantastische redding pakt Edgar de bal en bewijst daarmee dat de pingel onterecht was gegeven. Een paar minuten later is het Jordi die de 1-3 scoort op aangeven van Martijn en daarmee is de wedstrijd beslist. Na dit doelpunt is de organisatie weg bij WSC en komen er nog kansen voor Westlandia. Uit een weergaloze actie van Martijn, die met een steekbal de razendsnelle Jordi bereikt, wordt het 1-4. In de 85ste min. is het nog Olivier die een bal verovert en Jordi aan het werk zet :1-5 .
Vandaag was Jordi de man of the match ,met dank aan Edgar die de pingel stopte. Er is nog 1 feit dat ik wil vermelden , en dat is dat Remco vandaag zijn eerste speelminuten maakte van dit seizoen , na de kogel die hij opving op het strandfeest in de Hoek. Hij deed het prima, maar we hadden ook niet anders verwacht van hem. Graag wil ik ook Kjell en Yvtat nog bedanken voor hun inzet . Ik denk dat we een mooie 2de seizoenshelft tegemoet gaan. Volgende week zijn we vrij , en de week daarna staat Feijenoord op het program , een mooie pot om naar toe te werken . Groeten Hans.
Westlandia D1 - VOC D1
Vandaag eindelijk weer een wedstrijd op onze eigen grasmat, ook voor de vaste aanhang lekker konden ze de plu thuislaten en lekker op de overdekte tribune zitten.Bankzitters waren deze keer Jordey en Jimmy. De eerste helft begon en de mannen gingen er gelijk goed tegenaan VOC werd al vanaf het begin steeds verder hun eigen helft opgedrukt,door mooi samenspel en overspelen was het Miguel die met de bal aan de rechterkant aan de haal ging met naast hem een VOC speler maar Miguel speelde de bal mooi om hem heen naar Indy en daar was de 1-0 Yes....die zat al vrij snel daarna was het weer raak Luuk gaf de bal voor en Indy scoorde met zijn hoofd/schouder de 2-0 ...maar wat dacht je? de fluitert floot af !. Buitenspel volgens de vlaggert...nou had Louise de bril niet op dus het zou kunnen, toch maar even aan een paar echte kenners gevraagd en volgens hen was het dus echt geen buitenspel maar goed onze mannen waren ondertussen allang weer verder aan het spelen en niet onverdienstelijk, daar was dan toch de welverdiende 2-0 en zonder vlag.Tim lepelde hem het netje in. Ondertussen was het ook gestopt met regenen en werd Sean vanwege een dijbeenblessure gewisseld voor Jim de eerste helft zat er op en de jongens gingen voor de thee naar de kleedkamer. De tweede helft werd er hier en daar wat geschoven en gewisseld Tim op de bank Jordey links voor Miquel mid mid en luuk rechts voor, nou leek het wel of de tweede helft een beetje moeilijker was het ging allemaal niet zo heel lekker meer en VOC kwam dan ook een aantal keer gevaarlijk dicht bij het goal. Mick moest een aantal keer goed uitkomen en deed dat ook, een paar mooie aanvallen werden zo goed gestopt door onze Mickos. Op het midden veld werd het meeste balverlies geleden, oorzaak? Maar gelukkig hield onze doelman zijn doel schoon er waren voor VOC kansen de tweede helft maar ook voor ons en die werden aan beide kanten niet meer benut. Eerste helft was toppie tweede wat minder volgende week nieuwe kansen en het leuke is de 3 punten zijn weer voor jullie. Goed gedaan Pascal, Jef, Sean, Jim, Tim, Luuk, Nicky, Chris, Miquel, Thomas, Indy, Jordey en Mick. En met dank aan mijn broer die zo vriendelijk was om verleden week mij taak even op zich te nemen.
Louise v Gaal
Westlandia D5 – Monster D2
Je kon wel zien dat de Sint weer in het land komt: het is het echt Pietenweer! Maar daar trokken de mannen van de D5 zich weinig van aan. Direct vanaf de aftrap werd er goed gecombineerd, en vanuit de eerste hoekschop kon Pascal direct goed inkoppen. De keeper had in eerste instantie nog een antwoord, maar uit de rebound schoot Pascal de 1-0 binnen. Daarna volgden prima combinaties op de helft van de tegenstander,onder andere van Max en Julius samen op de rechterflank, en als Quinten achterin de bal verovert gaat deze direct via Danny E. en een lange pass terug richting de goal van de tegenstander. De tegenstander beheerst de buitenspelval echter als geen ander, en daar tuinen we regelmatig in. En dan, na een goede voorzet van Vince vanaf de linkerkant, helpt de tegenstander een handje: 2-0. En kort daarna, als Sven (met links) de bal binnenkant paal eruit ziet stuiteren, schiet Vince de 3-0 zelf binnen. De 2e helft geeft hetzelfde beeld: veel overwicht op de helft van Monster, veel buitenspel (daar gaan we op trainen), en veel ballen net niet. Een prima voorzet van Tim vanaf de linkerkant, wordt drie man op rij gemist! Er wordt uiteindelijk nog twee keer gescoord: Quin de 4-0 op de voorzet van Max en Danny E. maakt er 5-0 van, uit weer een prima corner van Tim. Monster krijgt nog een vrije trap voor terugspelen naar de keeper, die Sven met het hoofd van de doellijn haalt. Het schot wat daarop volgt wordt de Mark prima gepakt. De punten zitten weer in de tas!
Westlandia E1 - HVV E1
Opstelling: Rudolf,Shane,Rick,Stef,Wessel,Desley en Wijnand.
Ziek:Kai en Nick (beterschap)
Uitslag 1-1
Einde verslag, de wastas
Richard.
Quintus E1 - Westlandia E2
Na verleden week door het slechte weer niet gevoetbald te hebben mochten we vandaag naar Kwintsheul afreizen om tegen de E1 van Quintus te spelen en wij wilde heel graag onze ongeslagen status houden. De 1e helft maakten we het ons zelf veel te moeilijk door de acties steeds te lang te laten duren dit terwijl er elke keer een makkelijke afspeel mogelijkheid was, maar goed toch kregen we door deze acties nog wel mogelijkheden. Helaas zat er elke keer een voetje van de tegenstander tussen. Dit was ook het enige wat Quintus kon doen de 1e helft want ze liepen alleen achter ons aan. Maar ja als je zelf niet scoort krijg je meestal een onnodige goal tegen dus ook vandaag, 0-1 voor Quintus. Maar goed alle supporters en ouders waren er gerust op dat het goed zou komen. Helaas begrepen onze mannen niet dat er wat meer komt kijken als je achter staat, bij druk zetten op de tegenstanders, hard werken en niet elke bal risicoloos terugspelen naar achteren want daar maak je heel weinig goals mee en dit terwijl er toch veel kwaliteit zit in de E2. Quintus had dit wel begrepen en zorgde ervoor dat wij met een 3-0 nederlaag terug naar Naaldwijk konden. Maar goed van de week gaan we weer lekker trainen en volgende week gaan we weer proberen om de pannen van het dak te spelen want dat jullie kunnen voetballen hebben we dit seizoen al heel veel keer gezien.
Gr.niet de wastas
Westlandia E3 – Polanen E2
Na een verloren oefenwedstrijd van afgelopen woensdag waren de jongens erop gebrand om te winnen. Polanen E2 was de tegenstander. Het weer zat verschrikkelijk mee, na flinke buien in de ochtend speelde de E3 in het zonnetje met de altijd enthousiaste ouders langs de lijn. Gelijk na de aftrap speelde Westlandia de ene aanval na de andere, wat resulteerde in de 1-0 door Oualid uit een corner. De aftrap werd genomen door Polanen en Westlandia zat er gelijk weer bovenop. 2-0 werd gescoord door Bas en 3-0 door Oualid. Het kracht-verschil was groot en het leek iets te makkelijk voor Westlandia, maar de mannen bleven mooi spelen. Ja hoor, 4-0 voor Bas! Ineens een tegengoal van Polanen, we gingen de rust in met een stand van 4-1. De tweede helft bleef een doelpuntenfestijn, 7x raak, 5 doelpunten voor en 2 tegen. (Bas scoorde nog 2 keer en Oulid ook nog een keer, Max schoot hem erin en onze rots in de verdediging Steef scoorde ook). De eindstand was 9-3. Mannen hartstikke goed gespeeld!
Westlandia E4 – KMD E2
Op een regenachtige zaterdagochtend mochten onze jongens aantreden tegen KMD. Omdat onze Jacco nog steeds geblesseerd was stond Ewoud, de keeper uit E5, wederom ons doel te verdedigen (nog onwijs bedankt, top dat je er weer was). De rest van ons team was wel compleet en na wat inschieten en aanwijzingen van onze coaches begonnen we de wedstrijd. In het begin was Westlandia nog niet helemaal wakker en al gauw kwam er een doelpunt van KMD 0-1. Vanaf dat moment kwam Westlandia wat in de wedstrijd en werd er gevoetbald. Toch konden onze verdedigers Bas, Gijs en Sam niet voorkomen dat KMD op 2-0 voorsprong kwam. Toen ging Westlandia er pas echt tegenaan wat al snel in een doelpunt van Stefan resulteerde. 1-2. Helaas vond KMD dit niet echt leuk en maakte weer een doelpunt, waarop Stefan weer reageerde met een doelpunt voor ons 2-3. Het begon echt te lopen met onze jongens. Na een wissel van Stefan voor Stef kopte Stefan er een geweldig doelpunt in, Yes 3-3. Dit was tevens de ruststand. In de rust kregen onze jongens nog even wat aanwijzingen van de leiders en begonnen we snel aan de tweede helft. Nu moesten onze jongens proberen om de gelijkstand niet meer weg te geven. Stefan was heerlijk op dreef en maakte tevens het 4e doelpunt na een mooie voorzet. 4-3 Het werd nu toch echt een spannende wedstrijd, ging de E4 dit volhouden? Stef, Rick en Roy deden in ieder geval meer dan hun best om steeds weer te proberen de bal bij het doel te krijgen. Stef gaf van afstand een schot op het doel maar helaas op de paal. Toen kreeg KMD weer een kans en ja helaas die zat, weer gelijk. Het potje bleef echt spannend tot het laatste moment met best wel veel kansen maar helaas gingen de meeste er niet in…….totdat Stefan nogmaals een mooie voorzet kreeg en JA DOELPUNT! 5-4. En nu niet meer weggeven en inderdaad het bleef nog steeds spannend tot de laatste minuut maar alle jongens bleven vechten en gelukkig kwam er geen tegen doelpunt meer en waren de punten binnen!
Ewoud, Gijs, Bas, Sam, Stef, Rick, Roy en Stefan goed gevoetbald met z’n allen.
De wasvrouw
Westlandia E5 – ’s-Gravenzande vv E3
In het algemeen wordt er makkelijker negatieve kritiek dan positieve kritiek gegeven. Ik wil dit verslag daarom starten met een aantal complimenten: de organisatie rond de overige E-teams, die klinkt als een klok; de trainers die er elke week in slagen om de jongens enthousiast te laten trainen; de ouders (in ieder geval bij E5!) die zich zeer positief gedragen en ondersteuning geven aan de leiders, daar waar nodig (fluiten, doelen versjouwen, etc.) en tenslotte 8 jongens die nog geen enkele wanklank naar elkaar hebben gegeven, ook als er fouten werden gemaakt of bij het oplopen van een achterstand, grote klasse!
Goed, dan nu naar de wedstrijd van vandaag. Benieuwd of de jongens hun sterke vorm in dit seizoen weer zouden etaleren: de groeiende vorm van Ewoud, zou hij vandaag de nul kunnen houden? Onze sterke, steeds vaker inschuivende verdedigers: Yannick, Christian en Jelle. Onze controleurs op het middenveld: Jay en Björn (gelukkig weer hersteld van zijn blessure). En last but not least, onze veelvuldig scorende spitsen: Imre en Menno.
De weersomstandigheden waren hetzelfde als verleden week, dus daar waren we inmiddels aan gewend. Westlandia startte voortvarend, wat resulteerde in een snelle goal (na 3 minuten) van Menno na een goede pass van Imre. Waarschijnlijk was het zelfvertrouwen toen even te groot, want volkomen onnodig scoorde ’s-Gravenzande tegen: 1-1. Nu waren de jongens weer op scherp en werd de aanval weer gezocht, dit keer scoorde Imre uit een pass van Menno.
E5 behield nu het veldoverwicht en voor rust scoorde Imre nogmaals: 3-1 ruststand.
Na een korte pauze pakte E5 de draad weer op, met een droge knal zorgde Jay voor de 4-1. De weerstand van de tegenstander was nu echt gebroken en E5 ging door met het maken van doelpunten:eerst scoorden Imre en Jelle, voordat Björn voor de definitieve 7-1 zorgde. Achterin werd de boel uitstekend op slot gehouden door Ewoud, Christian en Yannick, volgende week proberen we met zijn allen om de nul te houden!
Weer 3 punten erbij, gauw naar binnen (onze uitstekende scheids Geert liet gelukkig de pingels achterwege) en lekker onder de warme douche. Nog 2 wedstrijden te gaan, wellicht pakken we dan de eerste prijs van dit seizoen……
Ben.
Westlandia E6 – LYRA E6
Toen we uit de kleedkamer kwamen begon het een beetje te regenen. Dat deerde de jongens echter niet. Zij gingen vol goede moed, onder aanvoering van captain Martijn, het veld op. LYRA leek wel een kop groter dan onze jongens en LYRA ging gelijk vol van start. Het veldoverwicht was dan ook voor LYRA. Uiteindelijk, terwijl de regen met bakken uit de hemel kwam zetten, scoorde LYRA de 0-1. Het leek er op dat LYRA ging winnen. Maar langzaam maar zeker kwamen onze jongens in de wedstrijd. Dit monde verschillende keren uit in een corner. Één van deze corners leek te mislukken en de bal kwam bij Marvin, onze laatste man. Marvin, die goed mee opgekomen was, bedacht zich geen moment, drukte de bal goed en tussen alle benen door schoot hij keihard in het doel: 1 – 1. De jongens zagen dat ze het konden. Brad sjouwde over het hele veld. Het werd rust. Na de rust ging Westlandia flink aan de bak. Achmed kwam gevaarlijk voor het doel van LYRA en maakte een prachtig doelpunt: 2-1. Dylan en Sander waren lekker bezig en er hing gewoon een doelpunt in de lucht. Ondertussen haalde Martijn een aantal goede ballen uit het doel en voorkwam daarmee dat LYRA weer terug in de wedstrijd kwam. Jordi wist een paar keer goed op doel te schieten en Laurens bewees achterin ook zijn klasse. Uiteindelijk wist Sander prachtig 3-1 in te schieten. Brad krulde vervolgens de bal in de hoek en we hadden het doelpunt al bijna geteld, maar de keeper van LYRA wist hem er toch nog uit te halen. Vervolgens ging LYRA in de aanval en wist 3 – 2 te maken. Uiteindelijk wist Sander nogmaals de bal hoog in de hoek te krijgen en daar kon de keeper van LYRA niet bij. Daarmee kwam de eindstand op het bord: 4-2. Een prachtige wedstrijd en ondanks de regen hebben de jongens goed en hard gewerkt.
Hoek van Holland E2 – Westlandia E7
Nog drie wedstrijden te gaan en we hebben nog 4 punten nodig om onszelf herfstkampioen te noemen. Erg spannend dus weer. Hoek van Holland had de laatste wedstrijden stevig gewonnen, dus die waren in de winnaars-mood. De mannen moesten er dus weer flink tegenaan. Tim, onze wereldkeeper en Thijs, te vermoeid vanwege een feestje, waren helaas niet aanwezig. We moesten dus met z’n zevenen de strijd leveren. De mannen waren zwaar gemotiveerd. Het regende hard toen we moesten beginnen en het verleden had al uitgewezen dat dat niet helemaal ‘ons’ weer is. Gelukkig hadden de mannen er zin in. Jayro wist al vrij snel de bal te veroveren waarna Daniel mooi kon scoren. Hierna gebeurde een hele tijd niets. Hoek van Holland wilde de koploper graag verslaan dus die gooide er nog een schepje bovenop. Dion wist na een mooie voorzet weer Daniel te bereiken die zijn tweede doelpunt kon maken. Hierna gaf Daniel de voorzet die Twan mooi in het doel lanceerde. We konden met een 3-0 voorsprong even gaan rusten. Na de rust kreeg Mees de bal maar wist hiermee niet het doel te bereiken. Het was Twan die het laatste tikje kon geven. Ook Dion had nog een gelukkie. Hij nam een corner die zo het doel in waaide. De wind scoorde dus via Dion de 5-0. En ook Yorick wist voor het eerst in de competitie het net te vinden. Hij had de eerste helft gekeept, dus hij was blij dat hij de wedstrijd kon afsluiten met een doelpunt. We hebben nog 1 punt nodig (waarschijnlijk) om kampioen te worden. We gaan ervoor die laatste twee wedstrijden!
Excelsior Maassluis E10 - Westlandia E8
Na een wat moeizame start (tas met shirts te laat, maar gelukkig ook de scheidsrechter) was het al gauw 0-2 door twee blunders achterin bij de Excelsior Maassluis. Door goed te blijven verdedigen en kijken naar de tegenstander (ook het weer werkte mee: een lekker nat veld) wisten we de bal te veroveren en via rechtbuiten kreeg Sten een kans en ramde de bal het net achter de keeper in. 0-3. Na de aftrap gelijk weer druk leggen op de tegenstanders werkte goed, tot het moment dat een van hun middenvelders de bal meenam en om iedereen heen dribbelde. Geen van de verdedigers wilde aanvallen om de bal te heroveren. Hij kreeg een vrije kans en scoorde de 1-3. Uiteraard lieten de jongens zich niet uit het veld slaan en vol goede moed gingen ze op zoek naar een tegendoelpunt. Via veel schijven, Thijs, Julian, Adil en Sten kreeg Faouzi de bal en wist heel listig de bal tussen de paal en de keeper met een puntertje het doel in te krijgen, 1-4. Na de aftrap ging een van de spelers van Excelsior op zoek naar eigen succes. Met wat geluk fikste hij een vrije trap en deze werd genomen. De scoorder van het eerste doelpunt nam deze vrije trap. Als coaches zagen we dat de verdediging niet helemaal alert was. De vrije trap werd genomen, langs de muur recht op Quinten af. Hij kreeg de bal nog tegen de lat, maar bij de tweede paal stond een van Excelsior Maassluis en kreeg de bal tegen zijn borst, gezicht, armen??, niemand die het goed zag, maar de bal ging erin. De scheidsrechter gaf het voordeel aan de thuisclub, 2-4. Er waren wel wat protesten van de spelers, maar de scheids beslist. Zo gingen we de rust in. Even bijpraten in de rust, even bijkomen. We waren met 7 spelers, geen wissel en de tegenstanders hadden wel 10 man. De tweede helft gingen we weer voortvarend van start, Sten via rechtsbuiten poeierde de bal met de wind mee, zo het doel in, 2-5. Zo bleven we aanvallen, via Olaf linksvoor en Sten rechtsvoor, waren er diverse goede kansen. Bij een spelhervatting kreeg Julian zijn voet tegen de bal en ramde deze naar voren. Het ging allemaal erg snel en ik zag eigenlijk niet wie scoorde, maar ja, wat maakt het uit, het was 2-6. Met deze voorsprong is het makkelijker voetballen. Richting het einde van de wedstrijd leverde Excelsior Maassluis een corner af op een presenteerblaadje. Olaf nam zich voor deze bal even goed voor te geven. Sten stond bij de tweede paal klaar. Maar tot onze verbazing schoot Olaf een zeer fraaie indraaier en deze draaide zo de kruising in. 2-7. Na wat heen en weer geroep van de coaches en wat ouders (alleen maar positief) probeerde de jongens toch weer even op scherp te krijgen, want de tegenstanders kregen een paar hele goede kansen en een van deze ballen ging er keihard in, 3-7. Dit was ook de eindstand. Al met al weer een mooie overwinning voor onze jongens.
Westlandia E9 – RKDEO E17
Op deze regenachtige dag de nummer 1 tegen de nummer laatst. Onze jongens zijn nog ongeslagen en RKDEO heeft nog geen punten. Deze vereniging uit Nootdorp stuurde de E17 (van de 21 E-teams!) met veelal beginnende voetballers. Onze jongens begonnen zoals gewoonlijk zeer enthousiast en al snel regende het niet alleen water, maar ook doelpunten. Uw verslaggever weet niet meer hoe al de doelpunten tot stand kwamen, maar herinnerende zich twee mooie afstandsschoten van Quinten en een doelpunt van Sander dat prachtig werd voorbereid door Thomas en Bram. Verdedigend werd er in de eerste helft niets weggeven. Één keer brak er een speler door, maar die dreiging werd door Martijn vakkundig uitgeschakeld. De rust werd ingegaan met en 8-0 voorsprong. Coach Hans besloot tot wat positiewisselingen en zo kwam Sander achterin te staan en Thomas voorin. Martijn mocht ook naar voren, maar die heeft het achterin prima naar z’n zin.
RKDEO startte de 2e helft met een doelpunt (Westlandia moest nog even wennen aan de nieuwe opstelling). Net zoals in de 1e helft ook hier weer regen (water en doelpunten). Onze nieuwe aanwinst Kai zat een aantal keer dicht bij z’n eerste doelpunt, maar vandaag wilde het nog niet lukken. Nu vergeet ik bijna Sten te noemen, die eenzaam en nat ons doel stond te bewaken. Zijn balcontacten waren vandaag op de vingers van één hand te tellen.
Ondanks de vele doelpunten was het vandaag een rommelige wedstrijd. Soms was de drang tot zelf scoren te groot en werd het overspelen vergeten. Ook de wind, de gladde bal en het gladde veld zorgde er voor dat er van mooi voetval niet zo veel kwam. Uiteindelijk werd het 15-1. Nog even voor de statistieken: Sander (5x), Quinten (4x), Bram (2x), Thomas (2x), Joost (1x), Thimo (1x),
Cees
Groeten,
Marcel
Westlandia E 10 – Loosduinen E2
Ook vandaag weer een druilerige dag om te voetballen. Bij aankomst was het nog droog, maar om 09.00 kwamen de buien alweer aan. Mika was afwezig, maar verder was iedereen aanwezig. De 1e helft liep wat stroefjes, waardoor de ruststand slechts1-0 bedroeg door een doelpunt van Sammie, die samen met Niels en Ziggy de aanval vormde. Ziggy was de stoorzender en Niels moest Sammie bedienen om te scoren. Achterin stonden Bram, Stefan en Sander. Bram en Stefan gingen om de beurt naar voren om de aanval te ondersteunen. Max stond uiteraard weer als een tijger in het doel. De 2e helft moest er een schepje bovenop, echter Loosduinen maakte de 1-1 uit een corner, die Max ongelukkig verwerkte. Na de 1-1 was iedereen wakker en binnen 10 minuten stond het 4-1. 1 doelpunt van Stefan en 2 van Sammie. Sander en Bram hadden nauwelijks wat te doen achterin. Tot een paar losse flodders van Loosduinen kwam het niet. In de slotminuut werd het zelfs 5-1 door wederom Sammie. Hiermee was de score nog aan de magere kant want er waren nog genoeg kansen die er net niet in gingen.
Jongens, houd de winning mood erin,
De Scheids.
Honselersdijk F1 – Westlandia F1
Op een regenachtige ochtend begonnen we de uitwedstrijd tegen Honselersdijk zeer goed door de tegenstander geen mogelijkheid te geven om te voetballen. Hierdoor werd al snel de 0-1 gemaakt. Door uitstekend samenspel kregen we veel kansen om de voorsprong verder uit te bouwen, maar pas halverwege de 1e helft werd de 0-2 gemaakt. Aan het eind van de 1e helft kreeg Honselersdijk pas de gelegenheid om van afstand op het doel te schieten. Door het natte veld schoot de bal snel onder onze goede keeper door, die nog niet eerder in aktie hoefde te komen. Direct na de aftrap werd er goed overgespeeld en afgerond, waardoor we met 1-3 de rust in gingen.
Na de rust begonnen we weer erg sterk met het goede samenspel op de helft van de tegenstander. De bal werd zelfs voor het doel goed overgespeeld. Hierdoor werd de voorsprong snel uitgebouwd tot 1-6. Hierna werd het er iets meer gelopen met de bal met vaker balverlies als gevolg.
Ondanks het balverlies werd er toch nog drie keer gescoord, waardoor de stand 1-9 werd.
Aan het eind van de wedstrijd werd er bijna niet meer verdedigd. Hierdoor kregen we onnodig nog een doelpunt tegen. De uitstand van 3-9 werd bepaald door verwarring van de witte en gele lijnen op het veld. De doelpuntenmakers van deze week waren Sven (2x), Don (2x), Romano (2x), Rein, Max en Rick. Jongens, gefeliciteerd met deze verdiende overwinning. Volgende week de kraker tegen Velo, dus goed trainen en blijven samenspelen.
Trotse vader van Tommy




























