Home » Nieuws » Bericht van overlijden van de heer Harm Treurniet

Bericht van overlijden van de heer Harm Treurniet

📁 Nieuws 📅 dinsdag 15 augustus 2017

Onze vereniging RKVV Westlandia werd opnieuw opgeschrikt door een bericht van overlijden.

Harm Johannes Treurniet is ons ontvallen. Vele jaren maakte hij zich voor onze vereniging meer dan verdienstelijk door het uiterst punctueel samen met zijn vrouw Marina voeren van de ledenadministratie. Ook was hij de stem achter het noemen van de rust- en eindstanden in het verleden. Samen met zijn echtgenote Marina was hij ook altijd prompt present als op hem een beroep werd gedaan als de vereniging verlegen zat om EHBO’ers. Tijdens de festiviteiten op het Wilhelminaplein ter gelegenheid van het kampioenschap nam hij zo weer zijn vertrouwde positie in.

De vereniging is Harm Treurniet veel dank verschuldigd.

Wij wensen zijn echtgenote en overige familie veel sterkte de komende periode.

Bestuur RKVV Westlandia

Stefan Kester, voorzitter.

Deel dit artikel met je vrienden