• Businessclub

    Een businessclub met als hoofddoel het eerste (zondag)elftal van middelen te voorzien zodat dit elftal op een stabiele wijze en op een zo hoog mogelijk amateurniveau kan acteren.

    Lees meer

    Businessclub

    Een businessclub met als hoofddoel het eerste (zondag)elftal van middelen te voorzien zodat dit elftal op een stabiele wijze en op een zo hoog mogelijk amateurniveau kan acteren.

    Lees meer

  • Club van 100

    De club van 100 steunt uiteenlopende initiatieven van onze vrijwilligers, vooral gericht op de jeugdafdelingen en niet-selectieteams.

    Lees meer

    Club van 100

    De club van 100 steunt uiteenlopende initiatieven van onze vrijwilligers, vooral gericht op de jeugdafdelingen en niet-selectieteams.

    Lees meer

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    01-02-2023Excelsiot Maassluis JO12-1 (11x11)Westlandia JO12-1oefen18:00
    01-02-2023Erasmus JO15-1Westlandia JO15-4beker18:30
    01-02-2023Westlandia 2Excelsior M. 1regulier20:00
    04-02-2023Westlandia JO9-6KMD JO9-4regulier08:30
    04-02-2023Westlandia JO9-1Excelsior M. JO9-1regulier08:30
    04-02-2023Westlandia JO9-5Pernis JO9-1JMregulier08:30
    04-02-2023Westlandia JO8-3Schipluiden JO8-1regulier08:30
    04-02-2023Westlandia JO8-7Naaldwijk JO8-2regulier08:30
    04-02-2023Westlandia JO10-5HVC'10 JO10-2regulier08:30
    04-02-2023Westlandia JO10-2FC 's-Gravenzande JO10-3regulier08:30
    04-02-2023Westlandia JO10-3S.V. Den Hoorn JO10-5regulier08:30
    04-02-2023Westlandia JO10-4Verburch JO10-4regulier08:30
    04-02-2023Westlandia JO11-3Full Speed JO11-5regulier08:30
    04-02-2023Westlandia JO12-4Naaldwijk JO12-1regulier08:30
    04-02-2023HVC'10 JO8-3Westlandia JO8-5regulier08:30
    04-02-2023S.V. Den Hoorn JO11-2Westlandia JO11-1regulier08:30
    04-02-2023Maasdijk JO13-1Westlandia JO13-2regulier08:30
    04-02-2023 VDL JO7 (4x4)4x408:30
    04-02-2023 trainentrainen08:30
    04-02-2023Verburch JO8-2Westlandia JO8-4regulier08:45
    04-02-2023Excelsior M. JO10-1Westlandia JO10-1regulier08:45
    04-02-2023S.V. Den Hoorn JO11-4Westlandia JO11-2regulier09:00
    04-02-2023S.V. Den Hoorn JO12-2Westlandia JO12-1regulier09:00
    04-02-2023LYRA JO8-1Westlandia JO8-1regulier09:30
    04-02-2023FC 's-Gravenzande JO9-2Westlandia JO9-2regulier09:45
    04-02-2023VELO JO9-6Westlandia JO9-4regulier09:45
    04-02-2023FC 's-Gravenzande JO8-2Westlandia JO8-2regulier09:45
    04-02-2023Westlandia JO16-1PVCV JO16-1regulier10:00
    04-02-2023Westlandia JO15-1Spijkenisse JO15-1regulier10:00
    04-02-2023Westlandia JO14-2HVV JO14-3regulier10:00
    04-02-2023Westlandia JO15-3Concordia JO15-2regulier10:00
    04-02-2023Westlandia JO14-3S.V. Den Hoorn JO14-5regulier10:00
    04-02-2023Voorschoten`97 JO14-1Westlandia JO14-1regulier10:00
    04-02-2023Naaldwijk JO9-1Westlandia JO9-3regulier10:00
    04-02-2023Westlandia JO12-3HVC'10 JO12-1regulier10:15
    04-02-2023Excelsior M. JO13-1Westlandia JO13-1regulier10:15
    04-02-2023MVV '27 JO15-1Westlandia JO15-2regulier11:00
    04-02-2023SVH JO8-2Westlandia JO8-6regulier11:30
    04-02-2023HWD JO13-1Westlandia JO13-3regulier11:45
    04-02-2023Westlandia 2RCL 2regulier12:00
    04-02-2023Westlandia 4RAS 2regulier12:00
    04-02-2023Westlandia 10HVC'10 8regulier12:00
    04-02-2023Westlandia JO16-2TOGB JO16-2regulier12:00
    04-02-2023Westlandia JO12-2S.V. Den Hoorn JO12-3regulier12:00
    04-02-2023LYRA JO9-5Westlandia JO9-7regulier12:00
    04-02-2023Westlandia JO17-1UDI'19/CSU JO17-1regulier12:30
    04-02-2023VCS 3Westlandia 7regulier12:30
    04-02-2023FC 's-Gravenzande VR2Westlandia VR1regulier12:30
    04-02-2023FC 's-Gravenzande VR3Westlandia VR2regulier12:30
    04-02-2023HVV JO15-2Westlandia JO15-4regulier13:45
    04-02-2023Westlandia 9Verburch 5regulier14:30
    04-02-2023Westlandia 5DVC 3regulier14:30
    04-02-2023Westlandia 3VELO 4regulier14:30
    04-02-2023Westlandia JO17-2Naaldwijk JO17-2regulier14:30
    04-02-2023SVC'08 1Westlandia 1regulier14:30
    04-02-2023VELO 11Westlandia 8regulier14:30
    04-02-2023Westlandia O18FC Dordrecht O18regulier15:00
    04-02-2023Quick Boys O21Westlandia O21regulier15:00
    04-02-2023RKDEO JO19-3Westlandia JO19-1regulier16:00
    04-02-2023Westlandia 6Zwaluwen 5regulier16:15
    04-02-2023Westlandia JO19-2SV Leidschenveen JO19-2regulier16:15
    05-02-2023Westlandia 35+1RKDEO 35+1regulier11:00
    05-02-2023WestlandiaSJCregulier14:00
    08-02-2023RKDEO JO10-1 (8x8)Westlandia JO10-1oefen (8x8)18:00
    08-02-2023Westlandia JO13-1Spijkenisse JO13-1oefen19:00