• Businessclub

    Een businessclub met als hoofddoel het eerste (zondag)elftal van middelen te voorzien zodat dit elftal op een stabiele wijze en op een zo hoog mogelijk amateurniveau kan acteren.

    Lees meer

    Businessclub

    Een businessclub met als hoofddoel het eerste (zondag)elftal van middelen te voorzien zodat dit elftal op een stabiele wijze en op een zo hoog mogelijk amateurniveau kan acteren.

    Lees meer

  • Club van 100

    De club van 100 steunt uiteenlopende initiatieven van onze vrijwilligers, vooral gericht op de jeugdafdelingen en niet-selectieteams.

    Lees meer

    Club van 100

    De club van 100 steunt uiteenlopende initiatieven van onze vrijwilligers, vooral gericht op de jeugdafdelingen en niet-selectieteams.

    Lees meer

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    08-10-2022Westlandia JO13-1Alphense Boys JO13-2regulier08:30
    08-10-2022Westlandia JO11-2HVC'10 JO11-1regulier08:30
    08-10-2022Westlandia JO10-4Sportclub Monster JO10-3regulier08:30
    08-10-2022Westlandia JO10-1FC 's-Gravenzande JO10-1regulier08:30
    08-10-2022Westlandia JO9-1GSC ESDO JO9-1regulier08:30
    08-10-2022Westlandia JO9-2FC 's-Gravenzande JO9-1regulier08:30
    08-10-2022Westlandia JO9-5Rozenburg JO9-2regulier08:30
    08-10-2022Westlandia JO8-3HVC'10 JO8-1regulier08:30
    08-10-2022Westlandia JO8-5FC 's-Gravenzande JO8-4regulier08:30
    08-10-2022Westlandia JO15-4Quintus JO15-2regulier08:30
    08-10-2022Honselersdijk JO11-2Westlandia JO11-3regulier08:30
    08-10-2022Excelsior M. JO10-3Westlandia JO10-5regulier08:30
    08-10-2022FC 's-Gravenzande JO8-1Westlandia JO8-1regulier08:30
    08-10-2022KMD JO8-3JMWestlandia JO8-6regulier08:30
    08-10-2022Westlandia, JO9-6Mtrainentraining08:30
    08-10-2022Westlandia JO5/4trainentraining08:30
    08-10-2022Westlandia JO7GDA JO74x408:30
    08-10-2022VELO JO9-3Westlandia JO9-3regulier08:45
    08-10-2022sv Zuid West DH JO12-1Westlandia JO12-2regulier09:00
    08-10-2022HVC'10 JO10-1Westlandia JO10-2regulier09:30
    08-10-2022LYRA JO9-3Westlandia JO9-4regulier09:30
    08-10-2022FC 's-Gravenzande JO8-2Westlandia JO8-2regulier09:30
    08-10-2022S.V. Den Hoorn JO12-3Westlandia JO12-3regulier09:45
    08-10-2022Westlandia JO15-1FC Eindhoven JO15-1regulier10:00
    08-10-2022Westlandia JO11-1LYRA JO11-1regulier10:00
    08-10-2022Westlandia JO8-4KMD JO8-2regulier10:00
    08-10-2022Westlandia JO14-3Verburch JO14-2regulier10:00
    08-10-2022Westlandia JO10-3VFC JO10-3regulier10:00
    08-10-2022Westlandia JO15-2FC 's-Gravenzande JO15-2regulier10:00
    08-10-2022FC 's-Gravenzande JO12-4Westlandia JO12-4regulier10:00
    08-10-2022Rijnmond Hoogvliet Sport VR1Westlandia VR2regulier10:00
    08-10-2022Westlandia JO12-5FC 's-Gravenzande JO12-6regulier10:15
    08-10-2022HVV JO14-1Westlandia JO14-1regulier10:30
    08-10-2022RAS 6Westlandia 10regulier10:30
    08-10-2022VELO JO14-2Westlandia JO14-2regulier10:30
    08-10-2022Verburch JO9-4JMWestlandia JO9-7regulier11:00
    08-10-2022KMD 4Westlandia 5regulier11:00
    08-10-2022Westlandia JO16-2trainentraining11:00
    08-10-2022Westlandia 2VELO 2regulier12:00
    08-10-2022Westlandia JO12-1GSC ESDO JO12-1JMregulier12:00
    08-10-2022Westlandia O21MVV Maastricht O21regulier12:30
    08-10-2022Westlandia 7Sportclub Monster 9regulier12:30
    08-10-2022Deltasport 5Westlandia 8regulier12:30
    08-10-2022FC 's-Gravenzande 14Westlandia 9regulier12:45
    08-10-2022KMD 5Westlandia 6regulier13:00
    08-10-2022Westlandia JO19-1VELO JO19-2oefen14:00
    08-10-2022Alexandria'66 JO16-1Westlandia JO16-1regulier14:30
    08-10-2022VELO 4Westlandia 3regulier14:30
    08-10-2022Westlandia O18VVV-Venlo JO18-1regulier15:00
    08-10-2022Westlandia 1CWO 1regulier15:00
    08-10-2022Westlandia VR1MVV '27 VR2regulier15:00
    08-10-2022Be Quick 1887Westlandiaregulier18:45
    09-10-2022TAC'90 35+2Westlandia 35+1regulier11:00
    10-10-2022Westlandia 5Vitesse Delft 7regulier20:00
    10-10-2022Vitesse Delft 4Westlandia 2regulier22:00
    11-10-2022WestlandiaNootdorp 1oefen20:00
    12-10-2022Westlandia JO13-1Barendrecht JO13-1oefen18:45
    12-10-2022Westlandia 1FC Westland 9regulier21:00
    15-10-2022Westlandia JO10-3Westlandia JO10-4oefen08:30
    15-10-2022Westlandia JO8-3VELO JO8-3oefen08:30
    15-10-2022Westlandia JO10-5Forum Sport JO9-1oefen10:00
    15-10-2022Westlandia JO12-3SC Monster JO12-2Oefenwedstrijd10:00
    15-10-2022Westlandia JO11-1DSO JO11-1oefen10:00
    15-10-2022Westlandia JO11-2DSO JO11-2oefen10:00
    15-10-2022Westlandia JO11-3MVV'27 JO11 teamOefenwedstrijd10:00