• Businessclub

    Een businessclub met als hoofddoel het eerste (zondag)elftal van middelen te voorzien zodat dit elftal op een stabiele wijze en op een zo hoog mogelijk amateurniveau kan acteren.

    Lees meer

    Businessclub

    Een businessclub met als hoofddoel het eerste (zondag)elftal van middelen te voorzien zodat dit elftal op een stabiele wijze en op een zo hoog mogelijk amateurniveau kan acteren.

    Lees meer

  • Club van 100

    De club van 100 steunt uiteenlopende initiatieven van onze vrijwilligers, vooral gericht op de jeugdafdelingen en niet-selectieteams.

    Lees meer

    Club van 100

    De club van 100 steunt uiteenlopende initiatieven van onze vrijwilligers, vooral gericht op de jeugdafdelingen en niet-selectieteams.

    Lees meer

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    25-10-2021Loosduinen 2Westlandia 2regulier19:00
    26-10-2021Excelsior Rotterdam JO17-1Westlandia JO19-1oefen19:30
    26-10-2021Charlois, sv VR1Westlandia VR1regulier20:30
    27-10-2021WestlandiaExcelsior Mbeker20:00
    29-10-2021ZVV Den Haag 12Westlandia 1regulier22:00
    30-10-2021Westlandia JO8-4LYRA JO8-4regulier08:30
    30-10-2021Westlandia JO8-5Westlandia JO8-6regulier08:30
    30-10-2021Westlandia JO8-2Naaldwijk JO8-1regulier08:30
    30-10-2021Westlandia JO8-7VDL JO8-4regulier08:30
    30-10-2021Westlandia JO9-3Naaldwijk JO9-3JMregulier08:30
    30-10-2021Westlandia JO9-2Die Haghe JO9-2regulier08:30
    30-10-2021Westlandia JO9-4MSV '71 JO9-2JMregulier08:30
    30-10-2021Westlandia JO10-5Hermes DVS JO10-1regulier08:30
    30-10-2021Westlandia JO10-1Laakkwartier JO10-1regulier08:30
    30-10-2021Westlandia JO11-4Naaldwijk JO11-2regulier08:30
    30-10-2021Westlandia JO13-3FC 's-Gravenzande JO13-3regulier08:30
    30-10-2021Hermes DVS JO11-1Westlandia JO11-2regulier08:30
    30-10-2021Maasdijk JO13-1Westlandia JO13-2regulier08:30
    30-10-2021Westlandia JO7Naaldwijk JO7 Poule A4x408:30
    30-10-2021LYRA JO9-1Westlandia JO9-1regulier09:30
    30-10-2021Excelsior M. JO8-5Westlandia JO8-3regulier09:45
    30-10-2021Quick JO8-1Westlandia JO8-1regulier09:45
    30-10-2021VELO JO10-4Westlandia JO10-3regulier09:45
    30-10-2021MVV '27 JO7 Poule BWestlandia JO74x409:45
    30-10-2021Westlandia JO16-1TOGB JO16-1regulier10:00
    30-10-2021Westlandia JO14-2SV Leidschenveen JO14-1regulier10:00
    30-10-2021Westlandia JO15-2VCS JO15-2regulier10:00
    30-10-2021Westlandia JO12-3HVC'10 JO12-2regulier10:00
    30-10-2021Westlandia JO14-4Maasdijk JO14-1regulier10:00
    30-10-2021Westlandia JO15-3LYRA JO15-3regulier10:00
    30-10-2021DSO JO13-1Westlandia JO13-1regulier10:00
    30-10-2021Duindorp sv JO11-2Westlandia JO11-3regulier10:00
    30-10-2021Meern De JO14-1Westlandia JO14-1regulier10:15
    30-10-2021Excelsior M. JO12-1Westlandia JO12-1regulier10:15
    30-10-2021Wippolder JO12-4Westlandia JO12-4regulier10:15
    30-10-2021VELO JO10-2Westlandia JO10-2regulier11:00
    30-10-2021Westlandia JO11-1HVV JO11-1regulier11:30
    30-10-2021Westlandia JO17-1Concordia JO17-1regulier12:00
    30-10-2021Westlandia VR2FC 's-Gravenzande VR2regulier12:00
    30-10-2021Laakkwartier JO17-1Westlandia JO17-2regulier12:00
    30-10-2021Westlandia 9LYRA 11regulier12:15
    30-10-2021Westlandia JO16-4SVH JO16-1regulier12:15
    30-10-2021Westlandia O21Kon. HFC O21regulier12:30
    30-10-2021Quick JO15-1Westlandia JO15-1regulier12:30
    30-10-2021Semper Altius JO16-1Westlandia JO16-3regulier12:30
    30-10-2021FC 's-Gravenzande 19Westlandia 8regulier12:45
    30-10-2021KMD 4Westlandia 6regulier12:45
    30-10-2021HVC'10 VR1Westlandia VR3regulier12:45
    30-10-2021Westlandia JO12-2KMD JO12-1regulier13:00
    30-10-2021DHC JO16-2Westlandia JO16-2regulier13:15
    30-10-2021Quick JO14-3Westlandia JO14-3regulier13:30
    30-10-2021Quick Boys 3Westlandia 2regulier14:15
    30-10-2021Westlandia 5Sportclub Monster 4regulier14:30
    30-10-2021Westlandia 10CION 4regulier14:30
    30-10-2021Westlandia 7Sportclub Monster 11regulier14:30
    30-10-2021Westlandia JO19-2Maasdijk JO19-1regulier14:30
    30-10-2021Soccer Boys 1Westlandia 1regulier14:30
    30-10-2021SEP 2Westlandia 3regulier14:30
    30-10-2021Westlandia JO18-1RBC JO18-1regulier15:00
    31-10-2021OFCWestlandiaregulier14:30