• Eregalerij

    In de loop der jaren hebben vele namen de functie als.....

    Erevoorzitters
    S.A.M. (Stefan) Kester (2017)
    A.P.M. (Janus) Kouwenhoven (2002)
    F.A. (Frans) Batist (1985)
    W. (Wim) van der Haak (1965)
    G.J. (Geert) Damen (1957)
    J.A. (Jan) van den Ende

     

    Ereleden 
    Geo van der Wilk (2019)
    Jan de Bruin (2018)
    Henk de Moedt (2017)
    N.J.M. (Nico) van der Knaap (2010)
    Chris Koehler (2009)
    A.H.M. (Ton) Ballering (2007)
    Piet van Dijk (2006)
    Arnold Vijverberg (2005)
    Jan Jansz (2005)
    Jan van Schie (1996)
    G. (Gerard) Veenman (1990)
    G. (Geert) van der Knaap (1990)
    J. (Jan) Endlich (1988)
    A. (Aad) van den Enden (1986)
    G.A. (Geert) Damen (1984)
    C. (Coen) van der Zalm (1976)
    C. (Cees) Veenman (1974 gestopt)
    J. (Koos) van Zeyl  (1972 gestopt)
    A. (Aad) van Veldhoven (1971 gestopt)
    A.P. (Janus) van Holstein

     

    Leden van Verdienste
    Dirk Burger (2019)
    Carel Pronk (2018)
    Jaap Boone (2017)
    Marjon Duijvestijn (2017)
    Geert van den Enden (2017)
    Aad van Holstein (2017)
    Aad Bol (2017)
    George Droog (2017)
    Aad Hulspas (2016)
    Hen Schelvis, Dolf Zwinkels en Cees Dijkzeul (2015)
    Hen van de Laar (2014)
    Henk de Moedt (2012)
    Aad Duijvesteijn (2010)
    Gerard de Vreede (2008)
    Mart Vijverberg (2007)
    Cees de Jong (2005)
    Leo van der Zalm (2003)
    Jan Koppert (2000)
    Koos Ballering (1997)
    A. P. (Aad) Kleiweg (1997)
    J.M. (Joop) van Gentevoort (1996)
    Ton Ballering (1992)
    Jan Noordermeer (1991)
    G. (Ger) Ammerlaan (1990)
    A. (Albert) Steyn (1988)
    J. (Jan) Bentvelzen (1968)
    J. (Jan) van Uffelen (1966 gestopt)
    A.P.(Bram) van Uffelen (1965)
    W.L. (Wim) de Brabander (1965)
    J.J.M. (Koos) Groenewegen
    Aad van Holsteijn
    P.J.W. (Piet) Verbeek
    Meriam van Zanten-Van der Knaap
    Piet Vollebregt
    P.A.A. (Peter) Hoogerwerf
    G.A. (Geert) Damen
    A.J.M. (Aad) van Holstein
    A. (Aad) Hulspas
    G. van Kampen
    H. (Harry) Scholtes
    J. van Scheyndel
    P. (Piet) de Wijs

     

    Langste lidmaatschap Westlandia  Periode
    Jan Noordermeer † 1935 - 2010 - 74 jaar
    Jan (J.H.) van Schie 1946 - heden
    Geert (G.W.) van Schie † 1946 - 2017 - 71 jaar
    Joop (J.L.) v.d. Ende 1947 - heden
    Piet (P.J.W.) Verbeek † 1947 - 2015 - 68 jaar
    Ton (A.H.M.) Ballering 1951 - heden
    Cock (C.M.J.) v.d. Ende 1951 - heden
    Piet (P.A.) van Dijk 1953 - heden
    Theo (T.J.) Schalke 1953 - heden
    J.H.C Weerdenburg 1953 - heden
    Cees (C.) van Dam 1954 - heden
    Koos (J.J.M.) Groenewegen 1954 - heden

     

    Verenigingsbokaal - Vrijwilligersprijs (gestart in 1992 door J. v.d. Ende)
    1992 Aanvoerder Westlandia 1 Wim van Dijk
    1993 Dames/meisjesvoetbal - Meriam van Zanten
    1994 Onbezoldigde trainers - John van den Ende
    1995 Peter Hoogerwerf - organisator jeugdkampen, verzorger, leider
    1996 Eurosportring Commissie - Aad van Holsteijn
    1997 Kantinemedewerkers Loek Zonneveld
    1998 Aad Duijvesteijn - Inkoop kantine, Commissie van Ontvangst
    1999 Aad van Holsteijn - 25 jaar leider
    2000 Onderhoudscommissie Rob van der Kruk
    2001 1e elftal aanvoerder Richard van Schie
    2002 Sponsor & PR-commissie o.l.v. Hen van de Laar
    2003 Aad van Holsteijn - 27 jaar leider
    2004 Ledenadministratie: Harm en Marina Treurniet
    2005 Lotenverkoopsters bij de poort: Coby Valstar en Lenneke Sikkel
    2006 Archivarissen: Aad van Holstein en Gerard van den Enden
    2007 Toernooicommissie Jeugd: John Vollebregt en Aad Bol
    2008 Toegangscontrolegroep
    2009 Krantjesvouwploeg o.l.v. Nic Groenewegen, Piet Veldhoven en Theo Schalke
    2010 Jeugdcommissie o.l.v. Sandra Zwinkels
    2011 Aad de Vette
    2012 Jeroen Vijftigschild
    2013 José Hakvoort
    2014 Jan Valstar
    2015 Ien de Moedt
    2016 Familie van Veen: vader Robert, moeder Jolanda, zonen Luuk, Stef en Bob
    2017 Ben Burger
    2018 Jacqueline Krom en Bianca van Gils
    2019 Gea Verbeek

     

    Jan Endlich Beker - Jaarlijkse Aanmoedigingsprijs voor een Jeugdteam (gestart in 1997), sinds 2018 een prijs voor een bijzonder iemand/groep/team binnen de jeugd
    1997 B3 o.l.v. Aad Hulspas, Kees Thoen, Marcel van Vliet
    1998 A2
    1999 D5 o.l.v. Koos Knörr, Leo den Brabander, Henk de Moedt
    2000 A3 o.l.v. Roy van Holsteijn
    2001 D5 o.l.v. Sven Wubben
    2002 B3 o.l.v. Clemens Duyvestein en Cees de Rijke
    2003 C5 o.l.v. Wim Scheffers en Joop Klein
    2004 B3
    2005 C6
    2006 C5 o.l.v. Gerard Groenewegen
    2007 Meisjes team
    2008 D4 o.l.v. Robert van Veen
    2009 B2 o.l.v. Jeroen Steenbergen en Cor Spruijt
    2010 C4 o.l.v. Aad Hulspas en Christiaan Oosterveer
    2011 D4 o.l.v. Geert van der Meijs
    2012 C6 o.l.v. Frank van der Spek
    2013 Meisjes C1
    2014 D7
    2015 C7
    2016 C7 o.l.v. Marc Vijverberg en Mark Hopman
    2017 E11
    2018 Charly Vijverberg
    2019 Jan Stuijt

     

    Jan van den Ende Bokaal - Best Presterende Senioren Team (gestart in 1973)
    1973 Zondag 5
    1974 Zondag 12
    1975 Zondag 12
    1976 Zondag 8
    1977 Veteranen elftal o.l.v. Joop van den Ende
    1978 Zondag 12
    1981 Zondag 16
    1982 Zondag 24
    1983 Zondag 27
    1984 Damesteam o.l.v. André van den Ende, Tiny Schelvis
    1985 Damesteam
    1986 Zondag 5 o.l.v. Geert de Vreede
    1987 Zondag 23 o.l.v. Joop van den Enden
    1988 Zondag 22 o.l.v. dhr. Mulder
    1989 Zondag 11 o.l.v. Dook van den Ende
    1990 Zondag 11
    1991 Zondag 2
    1992 Zondag 2 o.l.v. Henk Jansen
    1993 Zondag 17 o.l.v. Wim Mulder
    1994 Zondag 5 o.l.v. John Vollebregt
    1995 Zondag 5 o.l.v. John Vollebregt
    1996 Dames 1 o.l.v. Judith Kester
    1997 Zondag 11 o.l.v. Paul van Koppen
    1998 Zondag 9 o.l.v. Wilco van Vliet
    1999 Zondag 1 o.l.v. Richard van Schie
    2000 Zaterdag 2 o.l.v. Ron Groenewald
    2001 Zondag 3 o.l.v. Wim Lentz
    2002 Zaterdag 1 o.l.v. Ron Groenewald, Barry Gardien
    2003 Dames 1 o.l.v. Brigitte van Elswijk, Aad Hulspas, Cees Dijkzeul
    2004 Zaterdag 4 o.l.v. Kees v.d. Meer
    2005 Zaterdag 5
    2006 Zaterdag 1 o.l.v. Bart Steijn
    2007 Zaterdag 2 o.l.v. Sjors Beijer
    2008 Zaterdag 5 o.l.v. Martin Groenewegen, Paul Groenheide
    2009 Zondag 2 o.l.v. Michel Duijvesteijn
    2010 Zaterdag 2 o.l.v. Erik Veenman
    2011 Zaterdag 6 o.l.v. Robin Zuidgeest, Damian van Duijvenvoorde
    2012 Zaterdag 2 o.l.v. Fred Rijnenberg
    2013 Zaterdag 4
    2014 Zaterdag 1
    2015 Zondag 2 o.l.v. Marcel van de Berg
    2016 Zondag 1 o.l.v. Marko van der Knaap
    2017 Zaterdag 3 olv Mark Zuidgeest
    2018 Zaterdag 8 Jordi vd Meijs, Donny But, Eric Douw, Martijn vd Helm
    2019 Zaterdag 2 o.l.v. Remi de Bliek

     

    Jonkheer P. von Fisenne Beker - Best Presterende (Jeugd)Elftal (uitgereikt tot 2001)
    1954 A-elftal
    1955 A-elftal (3e maal kampioen in 4 jaar)
    1957 Senioren 3 /1957 A jeugd elftal o.l.v. van Leeuwen
    1958 Senioren 2
    1971 Senioren 4
    1975 A5 o.l.v. Chris Meijer
    1976 B5
    1977 A4 o.l.v. Chris Meijer, J. Batist
    1981 D5 o.l.v. Dennis Klein, Marcel Schulte, Ton v.d. Zalm
    1982 B1 o.l.v. F. Hulspas
    1983 A1 o.l.v. Richard Grootscholten
    1984 A4
    1985 C4
    1986 A1 o.l.v. Ton van Marrewijk
    1987 D1 o.l.v. A. van Holsteijn, Leo Schelvis
    1988 A1 o.l.v. Jeroen Pronk
    1989 C1 o.l.v. Cees Post
    1990 B1
    1991 A3 o.l.v. Chris Meijer
    1992 Meisjes 1 o.l.v. Meriam van Zanten
    1993 A1 o.l.v. Paul Ballering
    1994 D1 o.l.v. Chris v.d. Ende, Aad Holsteyn
    1995 Meisjes 1
    1996 C1 o.l.v. Dave de Jong, Kees Post
    1997 A1 o.l.v. Frank van der Leek
    1998 B3
    1999 B1 o.l.v. Jos Gram
    2000 B2 o.l.v. Ruud Zwinkels, Martijn Vijverberg, Aad Bol
    2001 C1 o.l.v. Jan van Rijn, Koos Velthuizen

     

    Unicum Westlands Voetbalgala
    2017 Gerard de Vreede - vrijwilliger van het jaar

     

    Rabo Sportvrijwilligersprijs
    2015 Eef ter Laak

     

    Rinus Michels Award
    2018 - Beste jeugd amateurafdeling