• Komende wedstrijden

    Hieronder het programma van alle elftallen voor de komende periode

  • DatumThuisUitCompetitiesoortDetails
    03-10-2020 08:30LYRA JO11-1Westlandia JO11-1regulier
    03-10-2020 08:30Westlandia JO10-6VFC JO10-4regulier
    03-10-2020 08:30HBS JO9-4Westlandia JO9-2regulier
    03-10-2020 08:30HVC'10 JO8-2Westlandia JO8-4regulier
    03-10-2020 08:30Westlandia JO8-3Zwaluwen JO8-3regulier
    03-10-2020 08:30MVV '27 JO10-2GWestlandia JO10-4regulier
    03-10-2020 08:30Excelsior M. JO9-3Westlandia JO9-3regulier
    03-10-2020 08:30Westlandia JO11-3VELO JO11-4regulier
    03-10-2020 08:30Westlandia JO10-5Sportclub Monster JO10-4regulier
    03-10-2020 08:30Westlandia JO13-1TOGB JO13-1regulier
    03-10-2020 08:30Westlandia JO9-1FC Skillz JO9-2regulier
    03-10-2020 08:30Westlandia JO12-4VFC JO12-2regulier
    03-10-2020 08:30Westlandia JO9-4FC 's-Gravenzande JO9-6regulier
    03-10-2020 08:30Zwaluwen JO8-1Westlandia JO8-2regulier
    03-10-2020 08:30MVV '27 JO13-2Westlandia JO13-4regulier
    03-10-2020 08:30Westlandia JO14-4Wassenaar, s.v. JO14-1regulier
    03-10-2020 08:30FC 's gravenzande JO7 4x4Westlandia JO7oefen
    03-10-2020 08:45Quick JO8-1Westlandia JO8-1regulier
    03-10-2020 09:30Den Hoorn JO17-3Westlandia JO17-2regulier
    03-10-2020 09:30TOGB JO14-1Westlandia JO14-1regulier
    03-10-2020 09:45Die Haghe JO10-1Westlandia JO10-1regulier
    03-10-2020 09:45DSVP JO12-3Westlandia JO12-3regulier
    03-10-2020 09:45Zwaluwen JO12-1Westlandia JO12-1regulier
    03-10-2020 10:00Westlandia JO11-2KMD JO11-1regulier
    03-10-2020 10:00Westlandia JO14-2Excelsior R. JO14-1regulier
    03-10-2020 10:00CWO JO10-2Westlandia JO10-2regulier
    03-10-2020 10:15Westlandia JO16-3FC Lisse JO16-5regulier
    03-10-2020 10:15Westlandia JO16-2DWO JO16-2regulier
    03-10-2020 10:40HBS JO13-4Westlandia JO13-3regulier
    03-10-2020 11:00Den Hoorn JO10-3Westlandia JO10-3regulier
    03-10-2020 11:00Smitshoek JO15-1Westlandia JO15-1regulier
    03-10-2020 11:30Westlandia JO12-2Verburch JO12-1regulier
    03-10-2020 11:45Concordia JO15-1Westlandia JO15-2regulier
    03-10-2020 12:00Westlandia JO19-3MSV '71 JO19-1regulier
    03-10-2020 12:00Westlandia JO19-2Honselersdijk JO19-1regulier
    03-10-2020 12:00Verburch 2Westlandia 2regulier
    03-10-2020 12:15Westlandia 5VELO 5regulier
    03-10-2020 12:30Westlandia O21Hercules O21regulier
    03-10-2020 12:30Westlandia 7Scheveningen 5regulier
    03-10-2020 13:00VCS JO16-1Westlandia JO16-1regulier
    03-10-2020 13:15Excelsior R. MO15-1Westlandia JO14-3regulier
    03-10-2020 13:30SVH JO13-1Westlandia JO13-2regulier
    03-10-2020 14:00MVV '27 JO19-3Westlandia JO19-4regulier
    03-10-2020 14:30Westlandia JO19-1UDI'19/CSU JO19-1regulier
    03-10-2020 14:30Ster, De 2Westlandia 4regulier
    03-10-2020 14:30Westlandia 6Vitesse Delft 7regulier
    03-10-2020 14:30LYRA 11Westlandia 8regulier
    03-10-2020 14:30Naaldwijk 8Westlandia 9regulier
    03-10-2020 14:30Westlandia 3sv Zuid West DH 2regulier
    03-10-2020 14:45Quick JO15-3Westlandia JO15-3regulier
    03-10-2020 15:00WestlandiaUVSregulier
    03-10-2020 16:15Unitas'30 JO17-1Westlandia JO17-1regulier
    04-10-2020 12:00Erasmus 35+1Westlandia 35+1regulier
    04-10-2020 14:00WestlandiaDEMregulier
    05-10-2020 20:15Westlandia JO15-1Wilhelmus JO15-1oefen
    06-10-2020 18:00Westlandia JO11-1sv Oosterheem JO11-1oefen
    07-10-2020 17:45Westlandia JO13-1Excelsior Maassluis JO13-1oefen
    07-10-2020 19:00Westlandia 1Honselersdijk 1regulier
    07-10-2020 20:00Westlandia 3ZVV Den Haag 19regulier
    07-10-2020 21:00Westlandia 2Multicult 4regulier
    10-10-2020 08:30LYRA JO12-2Westlandia JO12-2regulier
    10-10-2020 08:30Honselersdijk JO15-2Westlandia JO15-4regulier
    10-10-2020 08:30Westlandia JO9-1Spartaan '20 JO9-1oefen
    10-10-2020 08:45Westlandia JO7Naaldwijk JO7 4x4oefen
    10-10-2020 09:00Westlandia JO15-1TOGB JO15-1regulier
    10-10-2020 09:00Westlandia JO13-3Die Haghe JO13-2regulier
    10-10-2020 09:00VTT districtstoernooiWestlandia JO11-1teornooi
    10-10-2020 09:30Westlandia JO13-4Verburch JO13-4regulier
    10-10-2020 09:45FC 's Gravenzande JO12-3Westlandia JO12-3oefen
    10-10-2020 10:00Westlandia JO14-1Quick Boys JO14-1regulier
    10-10-2020 10:00Westlandia JO12-1Excelsior R JO11-1 / PSV JO11-1&2toernooi
    10-10-2020 10:00SC Monster JO9-1Westlandia JO9-2oefen
    10-10-2020 10:30Westlandia JO16-1TOGB JO16-1regulier
    10-10-2020 10:30Sportclub Monster JO19-2Westlandia JO19-3regulier
    10-10-2020 10:45Quick JO14-4Westlandia JO14-4regulier
    10-10-2020 10:45Westlandia JO13-2FC Skillz JO13-1regulier
    10-10-2020 11:00DSO JO16-2Westlandia JO16-2regulier
    10-10-2020 11:15Westlandia JO14-3Maense, FC JO14-2regulier
    10-10-2020 12:00SC Feyenoord JO13-1Westlandia JO13-1regulier
    10-10-2020 12:00FC Oegstgeest JO19-1Westlandia JO19-2regulier
    10-10-2020 12:00Alexandria'66 JO19-1Westlandia JO19-1regulier
    10-10-2020 12:00Westlandia JO17-2PPSC JO17-1regulier
    10-10-2020 12:15Westlandia JO15-2KMD JO15-1regulier
    10-10-2020 12:30Westlandia JO15-3Vitesse Delft JO15-1regulier
    10-10-2020 12:30Westlandia JO17-1Jodan Boys, de JO17-1regulier
    10-10-2020 12:30Sportclub Monster VR1Westlandia VR1regulier
    10-10-2020 12:30Naaldwijk VR2Westlandia VR2regulier
    10-10-2020 12:30sv Poortugaal JO14-1Westlandia JO14-2regulier
    10-10-2020 13:20HBS JO16-4Westlandia JO16-3regulier
    10-10-2020 14:15Westlandia 4Concordia 2regulier
    10-10-2020 14:15Westlandia JO19-4KMD JO19-3regulier
    10-10-2020 14:30Westlandia 2HVC'10 2regulier
    10-10-2020 14:30BerkelWestlandiaregulier
    10-10-2020 14:30Sportclub Monster 4Westlandia 5regulier
    10-10-2020 14:30Westlandia 9Oliveo 6regulier
    10-10-2020 14:30Westlandia 8WIK 2regulier
    10-10-2020 14:45FC 's-Gravenzande 11Westlandia 7regulier
    10-10-2020 15:00Maasdijk 4Westlandia 6regulier
    10-10-2020 15:45Be Quick 1887 O21Westlandia O21regulier
    11-10-2020 11:00Westlandia 35+1BMT 35+1regulier