• Westlandia JO12-2
  • Programma
    DatumThuisteamUitteamDetails
    4 apr. AFGELASTWestlandia JO12-2Sportlust '46 JO12-1
    8 apr. 18:15Westlandia JO12-2Wilhelmus JO12-2
    18 apr. 08:30Westlandia JO12-2SJC JO12-1
  • Uitslagen
    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    28 mrt. 08:30Westlandia JO12-2PPSC JO12-1
    21 mrt. 09:45Jodan Boys, de JO12-1Westlandia JO12-2
  • Poulestanden Westlandia JO12-2 (B9600 Onder 12 beker poule)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Westlandia JO12-265012415
    2Honselersdijk JO12-164112013
    3LYRA JO12-164023312
    4Sportclub Monster JO12-16402812
    5SVH JO12-26123-125
    6FC 's-Gravenzande JO12-36114-304
    7Die Haghe JO12-26006-430
    Poulestanden Westlandia JO12-2 (0330 Onder 12 competitie (1e fase))
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Honselersdijk JO12-15401512
    2LYRA JO12-15401412
    3Verburch JO12-15302169
    4Excelsior M. JO12-1530249
    5Sportclub Monster JO12-15104-163
    6Westlandia JO12-25005-130
    Poulestanden Westlandia JO12-2 (B9630 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 3e ronde)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Westlandia JO12-2110043
    2VELO JO12-21001-40
    Poulestanden Westlandia JO12-2 (B9680 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 1/8 finales)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Westlandia JO12-2110033
    2Barendrecht JO12-31001-30
    Poulestanden Westlandia JO12-2 (B9690 Onder 12 beker 1/4 finales)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1PPSC JO12-1000000
    2Westlandia JO12-2000000
    Poulestanden Westlandia JO12-2 (0332 Onder 12 competitie (3e fase))
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Jodan Boys, de JO12-143103610
    2VELO JO12-143102410
    3Sportlust '46 JO12-13300239
    4FC 's-Gravenzande JO12-12200106
    5FC Lisse JO12-1320106
    6Graaf W II VAC JO12-14202-116
    7Olympia JO12-14103-213
    8Westlandia JO12-2101001
    9DSO JO12-22011-81
    10UVS JO12-13003-60
    11SJC JO12-13003-110
    12Wilhelmus JO12-23003-360
  • Trainingsschema
    BegindatumEinddatumVeldKleedkamer
    ma 30-mrt. 17:30ma 30-mrt. 19:002K7
    ma 30-mrt. 17:30ma 30-mrt. 19:002K7
    di 31-mrt. 17:30di 31-mrt. 19:002K3
    di 31-mrt. 17:30di 31-mrt. 19:002K3
    do 02-apr. 17:15do 02-apr. 18:302K11
    do 02-apr. 17:15do 02-apr. 18:302K11
    ma 06-apr. 17:30ma 06-apr. 19:002K7
    ma 06-apr. 17:30ma 06-apr. 19:002K7
    di 07-apr. 17:30di 07-apr. 19:002K3
    di 07-apr. 17:30di 07-apr. 19:002K3
    do 09-apr. 17:15do 09-apr. 18:302K11
    do 09-apr. 17:15do 09-apr. 18:302K11
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.