• Westlandia JO17-3

  • Programma

    DatumThuisteamUitteamWedstrijdAccommodatieDetails
    za 02-mrt. 12:30Westlandia JO17-3Scheveningen JO17-2Westlandia JO17-3 - Scheveningen JO17-2Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
    za 09-mrt. 11:15DSVP JO17-2Westlandia JO17-3DSVP JO17-2 - Westlandia JO17-3Sportpark De Groene Wijdte
    za 16-mrt. 12:30Westlandia JO17-3DUNO JO17-1Westlandia JO17-3 - DUNO JO17-1Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    24 feb. 15:00 Verburch JO7 4x40 - 0
    24 feb. 12:30Westlandia JO13-1FC Banlieu JO13-13 - 1
    24 feb. 12:00Westlandia JO17-2VV Naaldwijk JO17-15 - 3
    24 feb. 10:00Westlandia JO12-4trainen0 - 0
    24 feb. 09:00Westlandia JO10-4Westlandia JO10-50 - 0
    20 feb. 20:00Westlandia O23-1Skillz JO232 - 2
    14 feb. 19:30Westlandia JO18-1FC Skillz JO18-114 - 0
  • Poulestanden Westlandia JO17-3 ( 3e klasse (3e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Quick JO17-332109547
    2DHL JO17-322007166
    3Westlandia JO17-332017256
    4Sportclub Monster JO17-232014316
    5DSVP JO17-221104224
    6RAS JO17-121014403
    7DUNO JO17-1210134-13
    8Quintus JO17-1201134-11
    9Loosduinen JO17-2301247-31
    10Scheveningen JO17-2200227-50
    11SEP JO17-1200219-80

    Poulestanden Westlandia JO17-3 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LYRA JO17-254011951412
    2FC 's-Gravenzande JO17-25302131129
    3Westlandia JO17-35212710-37
    4VFC JO17-35203171076
    5Victoria'04 JO17-1512268-25
    6Sportclub Monster JO17-25113624-184

    Poulestanden Westlandia JO17-3 ( 3e klasse (2e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LYRA JO17-2743024111315
    2DHL JO17-3742127101714
    3Westlandia JO17-374122171413
    4Victoria'04 JO17-17304815-79
    5Hermes DVS JO17-27223816-88
    6VFC JO17-36132611-56
    7DSVP JO17-361141018-84
    8HBSS JO17-170431228-164
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.