• Westlandia JO19-2

  • Programma

    DatumThuisteamUitteamWedstrijdAccommodatieDetails
    za 02-mrt. 12:30Flakkee JO19-1Westlandia JO19-2Flakkee JO19-1 - Westlandia JO19-2Sportpark Van Pallandtpolder
    za 09-mrt. 14:30Westlandia JO19-2Jonge Spartaan, de JO19-2Westlandia JO19-2 - Jonge Spartaan, de JO19-2Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
    za 16-mrt. 15:00MVV '27 JO19-2Westlandia JO19-2MVV '27 JO19-2 - Westlandia JO19-2Sportpark De Commandeur
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Westlandia JO19-2 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westlandia JO19-254102081213
    2FC 's-Gravenzande JO19-454012112912
    3Schipluiden JO19-25212121117
    4MSV '71 JO19-15203151236
    5LYRA JO19-35032713-63
    6Maasdijk JO19-25014524-191

    Poulestanden Westlandia JO19-2 ( 4e klasse (2e fase) 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VDL JO19-165101851316
    2FC 's-Gravenzande JO19-465012491515
    3MSV '71 JO19-173221414011
    4Quintus JO19-26303151149
    5Westlandia JO19-26213151327
    6KMD JO19-261231727-105
    7Die Haghe JO19-15113915-64
    8Schipluiden JO19-26015725-181

    Poulestanden Westlandia JO19-2 ( 4e klasse (3e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Flakkee JO19-13300160169
    2TOGB JO19-3220011566
    3Jonge Spartaan, de JO19-222004136
    4Barendrecht JO19-4320111476
    5Brielle, VV JO19-332017526
    6TransvaliaZW JO19-1320189-16
    7sv Poortugaal JO19-421019633
    8MSV '71 JO19-131027523
    9DVV '09 JO19-1310278-13
    10MVV '27 JO19-2200239-60
    11Westlandia JO19-23003419-150
    12SVS JO19-23003117-160

    Poulestanden Westlandia JO19-2 ( Zwaluwen Jeugd Beker O19 2e ronde Groep 3 Tussenronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zinkwegse Boys JO19-111003033
    2Katwijk JO19-111002113
    3Moerkapelle JO19-111002203
    4HBS JO19-411000003
    5Brielle, VV JO19-300000000
    6BVCB JO19-300000000
    7DHL JO19-100000000
    8Graaf W II VAC JO19-300000000
    9Meeuwenplaat JO19-100000000
    10ONA JO19-200000000
    11RKDEO JO19-100000000
    12Soccer Boys JO19-200000000
    13Valken'68 JO19-100000000
    14VDL JO19-100000000
    15Voorschoten`97 JO19-500000000
    16Westlandia JO19-100000000
    17ARC JO19-210012200
    18Westlandia JO19-210010000
    19Ter Leede JO19-1100112-10
    20vv Smitshoek JO19-4100103-30
  • Trainingsschema

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Volgende wedstrijd

    Competitie

    Flakkee JO19-1

    VS

    Westlandia JO19-2

    02 maart 202412:30 uur
    Sportpark Van Pallandtpolder veld 1

    dag

    uur

    min

    sec