• Westlandia Zaal 1
  • Programma
    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    30 okt. 20:0020:00Westlandia 1 - ZVV Den Haag 11NAALDWIJK
    4 nov. 19:3019:30Schipluiden Zaal 3 - Westlandia 1SCHIPLUIDEN
    13 nov. 20:0020:00AGE-GGK 8 - Westlandia 1ROTTERDAM
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 okt.Multicult 5 - Westlandia 17 - 4
    9 okt.Westlandia 1 - Voorschoten`97 311 - 3
  • Poulestanden Westlandia 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1FC Westland 5110053
    2Westlandia 11001-50
    Poulestanden Westlandia 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Vitesse Delft 155002315
    2Sevenstars 265011215
    3Schipluiden Zaal 364111613
    4ZVV Den Haag 964111413
    5CWO 254011212
    6AGE-GGK 8630329
    7Multicult 56303-129
    8DSVP 26204116
    9ZVV Den Haag 116204-56
    10Westlandia 16204-76
    11Berkel 25113-24
    12Tutor 45113-74
    13Tutor 36105-123
    14Voorschoten`97 34004-450
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.