• Westlandia Zaal 2
  • Programma
    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    30 okt. 21:0021:00Westlandia 2 - RKAVV 3NAALDWIJK
    11 nov. 22:0022:00ZVV Den Haag 10 - Westlandia 2'S-GRAVENHAGE
    18 nov. 20:0020:00Oosterheem 1 - Westlandia 2ZOETERMEER
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.Westlandia 2 - Zwarte Pijl 412 - 2
  • Poulestanden Westlandia 2 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Excelsior M. 1110023
    2Westlandia 21001-20
    Poulestanden Westlandia 2 (1214 Mannen Zaal recreatie)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1RKAVV 365102416
    2Westlandia 254102713
    3Stanga 35311410
    4PGS/VOGEL 26312310
    5Oosterheem 1430129
    6ZVV Den Haag 105302189
    7Wilhelmus 15212-27
    8FC Westland 56204-66
    9Zwarte Pijl 46204-216
    10Tutor 55122-25
    11ZVV Den Haag 125113-134
    12VCS 15104-63
    13Multicult 65005-280
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.