• Westlandia Zaal 3
  • Programma
    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    30 okt. 19:0019:00Westlandia 3 - Loosduinen 1NAALDWIJK
    11 nov. 21:0021:00ZVV Den Haag 17 - Westlandia 3'S-GRAVENHAGE
    18 nov. 20:0020:00Wateringse Veld Kranenburg 2 - Westlandia 3'S-GRAVENHAGE
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 okt.ADIO 3 - Westlandia 31 - 5
    9 okt.Westlandia 3 - Vitesse Delft 44 - 7
  • Poulestanden Westlandia 3 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1FC Westland 7101001
    2Westlandia 3101001
    Poulestanden Westlandia 3 (1214 Mannen Zaal recreatie)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1RKDEO 765101216
    2VELO 264202014
    3Vitesse Delft 454011712
    4MSV '71 36402512
    5HBS 25311510
    6dvv Delft 563121110
    7Westlandia 3630309
    8Stanga 66204-36
    9ADIO 36204-86
    10Exact 26204-136
    11Loosduinen 1511314
    12ZVV Den Haag 175113-134
    13Wateringse Veld Kranenburg 26114-114
    14WIA 236105-233
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.