• Westlandia zaterdag 2

  • Programma

    DatumThuisteamUitteamWedstrijdAccommodatieDetails
    za 25-mei 12:00Westlandia 2Die Haghe 2Westlandia 2 - Die Haghe 2Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 meiWestlandia JO16-3 - HVC'10 JO16-14 - 3
    18 meiTer Leede 2 - Westlandia Za 22 - 2
    18 meiWestlandia JO16-2 - DSO JO16-21 - 1
    11 meiVELO 2 - Westlandia Za 22 - 1
    11 mei - trainen0 - 0
  • Poulestanden Westlandia 2 ( 1e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sportclub Monster 225222164135168
    2Foreholte 225171767363152
    3RKDEO 225144776651146
    4FC 's-Gravenzande 325129466392745
    5Ter Leede 225126747291842
    6Voorschoten`97 225123104345-239
    7Honselersdijk 22596104539633
    8ARC 22586114659-1330
    9Westlandia Za 22578104348-529
    10VELO 22584134553-828
    11Verburch 22583143853-1527
    12HVC'10 22573153464-3024
    13UVS 22556143357-2421
    14Die Haghe 22523202067-479

    Poulestanden Westlandia 2 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Schipluiden 121107434
    2Meeuwenplaat 1210178-13
    3Westlandia Za 2201157-21

    Poulestanden Westlandia 2 ( Groep 1 1e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graaf W II VAC 211006063
    2NSVV 211005143
    3S.V. Den Hoorn 211004043
    4Westlandia Za 211005233
    5Forum Sport 311004133
    6Excelsior M. 211003033
    7FC 's-Gravenzande 311003033
    8VELO 311004223
    9Capelle 211003123
    10Foreholte 211003123
    11Wilhelmus 211003123
    12Forum Sport 211002023
    13Stompwijk'92 211002023
    14ARC 211005413
    15FCB-HWD 211003213
    16VOC 211003213
    17DVV '09 211002113
    18Katwijk 211002113
    19LYRA 211002113
    20Ter Leede 311002113
    21BVCB 211001013
    22vv Smitshoek 211001013
    23Neptunus-Schiebroek 211003303
    24Quick 211003303
    25Alphense Boys 211002203
    26Binnenmaas, FC 211001103
    27Brielle, VV 211001103
    28Maense, FC 211001103
    29RVVH 211001103
    30Duindorp sv 211000003
    31Antibarbari 200000000
    32HVC'10 210013300
    33Football Factory 210013300
    34sv Poortugaal 210012200
    35Hellevoetsluis 210011100
    36RKDEO 210011100
    37Voorschoten`97 210011100
    38Verburch 210011100
    39Sportclub Monster 210010000
    40Alexandria'66 2100145-10
    41Blijdorp 2100123-10
    42SVS 2100123-10
    43Die Haghe 2100112-10
    44Honselersdijk 2100112-10
    45Quick Boys 2100112-10
    46Teylingen 2100112-10
    47Scheveningen 3100101-10
    48Zuidland 2100101-10
    49DSO 2100124-20
    50BVCB 3100113-20
    51Rijnvogels, fc 2100113-20
    52VFC 2100113-20
    53Charlois, sv 2100102-20
    54Oliveo 3100102-20
    55Barendrecht 2100125-30
    56Nieuwerkerk 2100114-30
    57FC 's-Gravenzande 2100103-30
    58Scheveningen 2100103-30
    59VV Haastrecht 2100115-40
    60BMT 3100104-40
    61S.V. Den Hoorn 3100106-60

    Poulestanden Westlandia 2 ( Groep 1 2e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Forum Sport 211009093
    2Westlandia Za 211008083
    3Antibarbari 211005143
    4Binnenmaas, FC 211007433
    5DVV '09 211005233
    6VELO 311005233
    7RVVH 211004133
    8vv Smitshoek 211003033
    9Excelsior M. 211003123
    10LYRA 211003123
    11BVCB 211002023
    12Capelle 211002023
    13Maense, FC 211002023
    14Ter Leede 311002023
    15Stompwijk'92 211004313
    16Forum Sport 300000000
    17Duindorp sv 2100134-10
    18Katwijk 2100113-20
    19Wilhelmus 2100113-20
    20S.V. Den Hoorn 2100102-20
    21FCB-HWD 2100102-20
    22Graaf W II VAC 2100102-20
    23NSVV 2100102-20
    24Neptunus-Schiebroek 2100147-30
    25ARC 2100125-30
    26Brielle, VV 2100125-30
    27Quick 2100114-30
    28Foreholte 2100103-30
    29FC 's-Gravenzande 3100115-40
    30VOC 2100108-80
    31Alphense Boys 2100109-90

    Poulestanden Westlandia 2 ( Groep 1 laatst 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Excelsior M. 211006153
    2DVV '09 211003033
    3Antibarbari 211003123
    4Binnenmaas, FC 211003213
    5vv Smitshoek 211002113
    6Maense, FC 211003303
    7Forum Sport 211001103
    8Forum Sport 311001103
    9Stompwijk'92 210013300
    10Westlandia Za 210011100
    11VELO 310011100
    12LYRA 2100123-10
    13RVVH 2100112-10
    14Capelle 2100113-20
    15Ter Leede 3100103-30
    16BVCB 2100116-50
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.