• Westlandia zaterdag 2

  • Programma

    DatumThuisteamUitteamWedstrijdAccommodatieDetails
    za 04-feb. 12:00Westlandia 2RCL 2Westlandia 2 - RCL 2Sportpark De Hoge Bomen
    za 11-feb. 12:00Die Haghe 2Westlandia 2Die Haghe 2 - Westlandia 2Sportpark Ockenburgh
    za 18-feb. 17:00Concordia 2Westlandia 2Concordia 2 - Westlandia 2Sportpark Concordia
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Ter Leede 2 - Westlandia Za 23 - 3
    28 jan. - trainen0 - 0
    28 jan. - Naaldwijk JO7 (4x4)0 - 0
    25 jan.Westlandia JO17-1 - Barendrecht JO17-10 - 0
    25 jan.Westlandia JO12-1 - Westlandia JO13-20 - 0
    24 jan.Westlandia JO16-2 - Wilhelmus JO16-10 - 0
    21 jan.Westlandia Za 2 - Quick Boys 33 - 2
    21 jan.Westlandia JO16-2 - trainen0 - 0
  • Poulestanden Westlandia 2 ( 1e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Katwijk 212111060124834
    2Die Haghe 21391334221228
    3Sportclub Monster 21280437181924
    4Honselersdijk 21372437221523
    5FC 's-Gravenzande 3137153326722
    6Westlandia Za 2136343224821
    7VELO 2135352730-318
    8Verburch 2135262025-517
    9HVC'10 2133642332-915
    10UVS 2134362029-915
    11Ter Leede 2134273335-214
    12DSO 2133371639-2312
    13RCL 21321101742-257
    14Quick Boys 31320111952-336

    Poulestanden Westlandia 2 ( Mannen beker reserve poulefase Groep 1 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westlandia Za 23300162149
    2LYRA 2320112486
    3CION 23102219-173
    4MSV '71 2300327-50

    Poulestanden Westlandia 2 ( Groep 2 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westlandia Za 211002203
    2LYRA 310012200

    Poulestanden Westlandia 2 ( Groep 1 09 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Concordia 200000000
    2Westlandia Za 200000000
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.