• Westlandia zaterdag 5
  • Programma
    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    26 okt. 14:3014:30Westlandia 5 - RAS 3NAALDWIJK
    2 nov. 14:3014:30Sportclub Monster 5 - Westlandia 5MONSTER
    9 nov. 12:0012:00PGS/VOGEL 2 - Westlandia 5'S-GRAVENHAGE
    16 nov. 14:3014:30Westlandia 5 - Naaldwijk 4NAALDWIJK
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 okt.Loosduinen 3 - Westlandia 51 - 3
  • Poulestanden Westlandia 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1DUNO 344001112
    2Westlandia 5330049
    3Sportclub Monster 5220056
    4Naaldwijk 4320156
    5RAS 3420206
    6Die Haghe 4310203
    7PGS/VOGEL 23102-33
    8Honselersdijk 53102-63
    9Loosduinen 34103-53
    10FC 's-Gravenzande 72002-20
    11Verburch 43003-90
    Poulestanden Westlandia 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1FC 's-Gravenzande 6211044
    2MVV '27 42101-33
    3Westlandia 52011-11
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.