• Westlandia zaterdag 7
  • Programma
    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    26 okt. 14:4514:45HVC'10 5 - Westlandia 7HOEK VAN HOLLAND
    2 nov. 14:3014:30Westlandia 7 - Erasmus 3NAALDWIJK
    9 nov. 14:3014:30Westlandia 7 - Schipluiden 4NAALDWIJK
    16 nov. 14:3014:30Quintus 3 - Westlandia 7KWINTSHEUL
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 okt.Naaldwijk 5 - Westlandia 71 - 0
  • Poulestanden Westlandia 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Rockanje 3220076
    2Westlandia 72101-43
    3Zuidland 32002-30
    Poulestanden Westlandia 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Verburch 544002212
    2Schipluiden 443101410
    3Naaldwijk 5321037
    4LYRA 5421177
    5DUNO 5220026
    6Quintus 33102-63
    7Westlandia 73102-73
    8Erasmus 34103-13
    9HVC'10 53012-121
    10Sportclub Monster 63003-110
    11KMD 43003-110
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.