• Westlandia zaterdag 7
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    30 nov.LYRA 5 - Westlandia 73 - 1
    23 nov.Westlandia 7 - Sportclub Monster 63 - 3
  • Poulestanden Westlandia 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Rockanje 3220076
    2Westlandia 72101-43
    3Zuidland 32002-30
    Poulestanden Westlandia 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Verburch 597022121
    2Schipluiden 476102519
    3DUNO 575021215
    4LYRA 584221614
    5Naaldwijk 58422414
    6Quintus 39405012
    7Westlandia 78314-810
    8Erasmus 39306-49
    9HVC'10 58215-237
    10KMD 49207-256
    11Sportclub Monster 66015-181
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.