• Westlandia zaterdag 7
  • Programma
    DatumThuisteamUitteamDetails
    1 feb. 12:15Westlandia 7Verburch 5
    8 feb. 12:30Schipluiden 4Westlandia 7
    15 feb. 12:30Westlandia 7Schipluiden 4
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 jan.Erasmus 3 - Westlandia 77 - 1
  • Poulestanden Westlandia 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Rockanje 3220076
    2Westlandia 72101-43
    3Zuidland 32002-30
    Poulestanden Westlandia 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Verburch 5119022327
    2LYRA 5106222720
    3Schipluiden 4106222220
    4DUNO 596031318
    5Naaldwijk 510433315
    6Erasmus 311506315
    7Quintus 311407-1112
    8Westlandia 79315-1410
    9KMD 411308-269
    10Sportclub Monster 69216-167
    11HVC'10 59216-247
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.