• Westlandia zaterdag 8
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Westlandia 8 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1FC 's-Gravenzande 15211034
    2LYRA 82101-23
    3Westlandia 82011-11
    Poulestanden Westlandia 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Schipluiden 5149504432
    2VELO 8159515332
    3Honselersdijk 816916928
    4LYRA 9158341627
    5Naaldwijk 6158341427
    6Westlandia 8158341427
    7Vitesse Delft 715726023
    8KMD 515456417
    9HVC'10 713418-2613
    10FC 's-Gravenzande 1315249-1910
    11Quintus 6153012-629
    12Ariston'80 11152013-476
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.