• Westlandia zaterdag 8
  • Programma
    DatumThuisteamUitteamDetails
    22 feb. 14:30Westlandia 8HVC'10 7
    29 feb. 14:30Westlandia 8Schipluiden 5
    7 mrt. 12:30LYRA 9Westlandia 8
    14 mrt. 14:30Westlandia 8Naaldwijk 6
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 feb.Westlandia 8 - LYRA 92 - 2
    8 feb.Vitesse Delft 7 - Westlandia 83 - 2
  • Poulestanden Westlandia 8 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1FC 's-Gravenzande 15211034
    2LYRA 82101-23
    3Westlandia 82011-11
    Poulestanden Westlandia 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Schipluiden 5139404431
    2VELO 8148514929
    3Westlandia 8138231726
    4Honselersdijk 815816725
    5LYRA 9137331524
    6Vitesse Delft 714725423
    7Naaldwijk 613634621
    8KMD 514446416
    9HVC'10 711317-2710
    10FC 's-Gravenzande 1313238-169
    11Quintus 6143011-569
    12Ariston'80 11152013-476
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.