• Westlandia zaterdag 8
  • Programma
    DatumThuisteamUitteamDetails
    18 jan. 14:30Quintus 6Westlandia 8
    8 feb. 12:30Vitesse Delft 7Westlandia 8
    15 feb. 14:30Westlandia 8LYRA 9
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Westlandia 8 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1FC 's-Gravenzande 15211034
    2LYRA 82101-23
    3Westlandia 82011-11
    Poulestanden Westlandia 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1VELO 8117314024
    2Schipluiden 5106402822
    3Westlandia 8107121122
    4LYRA 996211620
    5Naaldwijk 6106221120
    6Honselersdijk 811605618
    7Vitesse Delft 710514316
    8KMD 511335612
    9Quintus 611308-329
    10HVC'10 78206-266
    11FC 's-Gravenzande 139027-172
    12Ariston'80 11100010-460
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.