• Westlandia zaterdag 9
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 dec.Westlandia 9 - LYRA 10
  • Poulestanden Westlandia 9 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Westlandia 9210133
    2FC 's-Gravenzande 12210113
    3LYRA 72101-43
    Poulestanden Westlandia 9 (0214 Mannen Zaterdag reserve)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1KMD 6109103428
    2FC 's-Gravenzande 16106311421
    3Schipluiden 611605218
    4Semper Altius 465011615
    5Quick Steps 48503215
    6Forum Sport 1010505-815
    7Westlandia 97412713
    8Ariston'80 138404212
    9TAC'90 48215-97
    10Vitesse Delft 811218-187
    11LYRA 108107-193
    12FC 's-Gravenzande 159018-231
    Poulestanden Westlandia 9 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1FC 's-Gravenzande 11110013
    2Westlandia 91001-10
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.