• Westlandia zaterdag 9
  • Programma
    DatumThuisteamUitteamDetails
    29 feb. 14:30Westlandia 9Quick Steps 4
    7 mrt. 12:45FC 's-Gravenzande 16Westlandia 9
    14 mrt. 14:30Westlandia 9Ariston'80 13
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 feb.Forum Sport 10 - Westlandia 92 - 2
    8 feb.Vitesse Delft 8 - Westlandia 91 - 3
  • Poulestanden Westlandia 9 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Westlandia 9210133
    2FC 's-Gravenzande 12210113
    3LYRA 72101-43
    Poulestanden Westlandia 9 (0214 Mannen Zaterdag reserve)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1KMD 61210113231
    2Westlandia 912723723
    3FC 's-Gravenzande 16126421522
    4Semper Altius 496121519
    5Schipluiden 613616219
    6Quick Steps 412606218
    7Forum Sport 1013526-1617
    8Ariston'80 1311515-416
    9FC 's-Gravenzande 1513328-711
    10TAC'90 412228-168
    11Vitesse Delft 8131210-305
    Poulestanden Westlandia 9 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1FC 's-Gravenzande 11110013
    2Westlandia 91001-10
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.