• Westlandia zaterdag 9
  • Programma
    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    26 okt. 12:0012:00TAC'90 4 - Westlandia 9'S-GRAVENHAGE
    2 nov. 14:3014:30Westlandia 9 - Quick Steps 4NAALDWIJK
    9 nov. 14:3014:30Westlandia 9 - Vitesse Delft 8NAALDWIJK
    16 nov. 14:3014:30Schipluiden 6 - Westlandia 9SCHIPLUIDEN
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 okt.Westlandia 9 - FC 's-Gravenzande 113 - 4
    12 okt.Westlandia 9 - FC 's-Gravenzande 161 - 1
  • Poulestanden Westlandia 9 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Westlandia 9210133
    2FC 's-Gravenzande 12210113
    3LYRA 72101-43
    Poulestanden Westlandia 9 (0214 Mannen Zaterdag reserve)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1KMD 644002112
    2Semper Altius 4330079
    3FC 's-Gravenzande 16422038
    4Westlandia 9321027
    5Vitesse Delft 8421117
    6Forum Sport 104202-26
    7LYRA 103102-13
    8Schipluiden 64103-23
    9Quick Steps 44103-93
    10TAC'90 43012-41
    11FC 's-Gravenzande 154013-81
    12Ariston'80 132002-80
    Poulestanden Westlandia 9 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1FC 's-Gravenzande 11110013
    2Westlandia 91001-10
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.