• Westlandia Zaterdag Vrouwen 1
  • Programma
    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    26 okt. 14:3014:30Westlandia VR1 - Die Haghe VR1NAALDWIJK
    2 nov. 12:0012:00Hillegersberg, vv VR1 - Westlandia VR1ROTTERDAM
    9 nov. 12:3012:30FC 's-Gravenzande VR1 - Westlandia VR1'S-GRAVENZANDE
    16 nov. 14:3014:30Westlandia VR1 - VELO VR1NAALDWIJK
  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 okt.Excelsior M. VR1 - Westlandia VR 14 - 2
  • Poulestanden Westlandia VR1 (B2400 Vrouwen beker)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Rijnvogels, fc VR2220056
    2Lugdunum VR12101-23
    3Westlandia VR 12002-30
    Poulestanden Westlandia VR1 (212 Vrouwen Zaterdag (A-cat))
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Die Haghe VR14310810
    2XerxesDZB VR14310710
    3Berkel VR24301139
    4FC 's-Gravenzande VR1430159
    5Jodan Boys, de VR24211-17
    6DSVP VR2420216
    7Hillegersberg, vv VR14202-56
    8Excelsior M. VR14112-34
    9ST AGE-GGK/Zestienhoven VR14103-43
    10Westlandia VR 14103-83
    11Sparta (AV) VR14013-31
    12VELO VR14013-101
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.