• Westlandia Zaterdag Vrouwen 2
  • Programma
    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    26 okt. 12:0012:00Westlandia VR2 - CWO VR2NAALDWIJK
    2 nov. 12:3512:35Verburch VR1 - Westlandia VR2POELDIJK
    9 nov. 14:3014:30Westlandia VR2 - Schipluiden VR1NAALDWIJK
    16 nov. 12:0012:00FC Oegstgeest VR2 - Westlandia VR2OEGSTGEEST
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Westlandia VR2 (216 Vrouwen Zaterdag)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Verburch VR144003012
    2Semper Altius VR13300219
    3HVC'10 VR13300149
    4Naaldwijk VR2330089
    5CWO VR2220096
    6FC 's-Gravenzande VR2311124
    7Westlandia VR 23102-113
    8Schipluiden VR14013-101
    9FC Oegstgeest VR2000000
    10MVV '27 VR31001-120
    11Loosduinen VR12002-70
    12KMD VR22002-80
    13Sportclub Monster VR33003-110
    14Ariston'80 VR43003-250
    Poulestanden Westlandia VR2 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poule)
    PositieTeamGespeeldWinstGelijkVerliesSaldoPunten
    1Naaldwijk VR1321037
    2LYRA VR2320176
    3Sportclub Monster VR2311104
    4Westlandia VR 23003-100
  • Trainingsschema
    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen
    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.