• Businessclub

    Een businessclub met als hoofddoel het eerste (zondag)elftal van middelen te voorzien zodat dit elftal op een stabiele wijze en op een zo hoog mogelijk amateurniveau kan acteren.

    Lees meer

    Businessclub

    Een businessclub met als hoofddoel het eerste (zondag)elftal van middelen te voorzien zodat dit elftal op een stabiele wijze en op een zo hoog mogelijk amateurniveau kan acteren.

    Lees meer

  • Club van 100

    De club van 100 steunt uiteenlopende initiatieven van onze vrijwilligers, vooral gericht op de jeugdafdelingen en niet-selectieteams.

    Lees meer

    Club van 100

    De club van 100 steunt uiteenlopende initiatieven van onze vrijwilligers, vooral gericht op de jeugdafdelingen en niet-selectieteams.

    Lees meer

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    22-05-2022WestlandiaJOS Watergraafsmeerregulier14:00
    23-05-2022Westlandia 10Honselersdijk 10regulier20:00
    24-05-2022Westlandia JO11-1CWO JO11-1regulier18:30
    25-05-2022Westlandia JO13-3LYRA JO13-6regulier18:00
    25-05-2022VCS JO13-1Westlandia JO12-1oefen18:30
    25-05-2022Westlandia 2RKDEO 5regulier20:00
    25-05-2022Westlandia 1VCS 1regulier21:00
    26-05-2022HerculesWestlandiaregulier14:00
    26-05-2022SVC'08 1Westlandia 1regulier14:30
    28-05-2022Westlandia JO7Loosduinen JO7regulier08:30
    28-05-2022Westlandia JO13-1HBS JO13-1regulier09:00
    28-05-2022Westlandia JO10-4v.v. Zwaluwen JO10-4oefen09:00
    28-05-2022DUNO JO12-3Westlandia JO12-4regulier09:30
    28-05-2022HBS JO14-2Westlandia JO14-2regulier09:35
    28-05-2022Ariston'80 15Westlandia 9regulier10:00
    28-05-2022Westlandia JO10-1Olympia JO10-1 (8x8)oefen10:00
    28-05-2022Westlandia JO14-1HBS JO14-1regulier10:30
    28-05-2022Westlandia JO15-1ARC JO15-1regulier10:30
    28-05-2022DVO '32 4Westlandia 3regulier11:45
    28-05-2022Westlandia 2Honselersdijk 2regulier12:00
    28-05-2022Westlandia JO16-1Spijkenisse JO16-1regulier12:15
    28-05-2022Westlandia JO16-4GSC ESDO JO16-2regulier12:30
    28-05-2022DHC JO17-1Westlandia JO17-1regulier13:15
    28-05-2022Westlandia 1Werve, Te 1regulier14:30
    28-05-2022Westlandia 6KMD 4regulier14:30
    28-05-2022Westlandia 10HVC'10 9regulier14:30
    28-05-2022Die Haghe 10Westlandia 8regulier16:00
    28-05-2022VDL VR1Westlandia VR1regulier16:00
    28-05-2022Wilhelmus JO19-3Westlandia JO19-2regulier16:15
    28-05-2022FC Skillz JO18-1Westlandia JO18-1regulier16:15