• Businessclub

    Een businessclub met als hoofddoel het eerste (zondag)elftal van middelen te voorzien zodat dit elftal op een stabiele wijze en op een zo hoog mogelijk amateurniveau kan acteren.

    Lees meer

    Businessclub

    Een businessclub met als hoofddoel het eerste (zondag)elftal van middelen te voorzien zodat dit elftal op een stabiele wijze en op een zo hoog mogelijk amateurniveau kan acteren.

    Lees meer

  • Club van 100

    De club van 100 steunt uiteenlopende initiatieven van onze vrijwilligers, vooral gericht op de jeugdafdelingen en niet-selectieteams.

    Lees meer

    Club van 100

    De club van 100 steunt uiteenlopende initiatieven van onze vrijwilligers, vooral gericht op de jeugdafdelingen en niet-selectieteams.

    Lees meer

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortAanvangstijd
    08-12-2021ADO De Haag JO9-1Westlandia JO10-1oefen15:00
    11-12-2021Westlandia JO8-3MSV '71 JO8-1regulier08:30
    11-12-2021Westlandia JO8-7HVC'10 JO8-1regulier08:30
    11-12-2021Westlandia JO8-4Sportclub Monster JO8-2regulier08:30
    11-12-2021Westlandia JO9-2Sportclub Monster JO9-1regulier08:30
    11-12-2021Westlandia JO10-3Sportclub Monster JO10-2regulier08:30
    11-12-2021Westlandia JO10-1LYRA JO10-1regulier08:30
    11-12-2021Westlandia JO10-2Verburch JO10-1regulier08:30
    11-12-2021Westlandia JO11-1VELO JO11-1regulier08:30
    11-12-2021Westlandia JO10-4S.V. Den Hoorn JO10-6regulier08:30
    11-12-2021HVC'10 JO9-3Westlandia JO9-3regulier08:30
    11-12-2021Quick JO11-7Westlandia JO11-3regulier08:30
    11-12-2021ODB JO14-1Westlandia JO14-3regulier08:30
    11-12-2021KMD JO7 Poule AWestlandia JO74x408:30
    11-12-2021Westlandia JO7GDA JO7 Poule B4x408:30
    11-12-2021Westlandia JO8-2Barendrecht JO8-2regulier08:30
    11-12-2021S.V. Den Hoorn JO8-6Westlandia JO8-5regulier08:45
    11-12-2021MSV '71 JO13-2JMWestlandia JO13-3regulier08:45
    11-12-2021FC 's-Gravenzande JO8-4Westlandia JO8-6regulier09:30
    11-12-2021HVV JO8-1Westlandia JO8-1regulier09:30
    11-12-2021FC 's-Gravenzande JO9-2Westlandia JO9-1regulier09:30
    11-12-2021FC 's-Gravenzande JO12-5Westlandia JO12-4regulier09:45
    11-12-2021Westlandia JO11-4MSV '71 JO11-2regulier10:00
    11-12-2021Westlandia JO12-2VELO JO12-2regulier10:00
    11-12-2021Westlandia JO13-2LYRA JO13-2regulier10:00
    11-12-2021Westlandia JO14-4Verburch JO14-3regulier10:00
    11-12-2021MVV '27 JO10-4Westlandia JO10-5regulier10:00
    11-12-2021Westlandia JO14-1Spartaan '20 JO14-1oefen10:00
    11-12-2021Westlandia JO13-1Voorschoten JO13-1oefen10:00
    11-12-2021LYRA JO9-3Westlandia JO9-4regulier10:30
    11-12-2021Rozenburg JO11-1Westlandia JO11-2regulier10:40
    11-12-2021Westlandia JO12-1S.V. Den Hoorn JO12-1regulier11:45
    11-12-2021Westlandia VR3Naaldwijk VR2regulier12:00
    11-12-2021Westlandia 9KMD 6regulier12:00
    11-12-2021Loosduinen 2Westlandia 5regulier12:00
    11-12-2021Erasmus JO12-2Westlandia JO12-3regulier12:00
    11-12-2021Berkel JO16-2Westlandia JO16-3regulier12:00
    11-12-2021Westlandia 1SC Monster 1oefen12:00
    11-12-2021Westlandia JO17-1Quick Boys JO17-1oefen12:00
    11-12-2021Verburch JO16-2Westlandia JO16-4regulier12:15
    11-12-2021Naaldwijk JO17-1Westlandia JO17-2regulier12:15
    11-12-2021Westlandia JO18-1Quinytus JO19-1oefen14:00
    11-12-2021Westlandia 7HVC'10 8regulier14:30
    11-12-2021Westlandia JO19-2Wilhelmus JO19-3regulier14:30
    11-12-2021Honselersdijk 9Westlandia 6regulier14:30
    11-12-2021Honselersdijk 10Westlandia 10regulier14:30
    11-12-2021Westlandia Za 1. 7x7Westlandia Za 2. 7x77x714:30
    11-12-2021Westlandia JO15-1Excelsior Rotterdam JO14-1oefen15:15
    12-12-2021Westlandia 35+1Zwarte Pijl 35+2regulier11:00
    12-12-2021WestlandiaTAC '90oefen13:00
    15-12-2021Westlandia JO12-1Zoetermeer JO12-1 (11x11)oefen14:30