• Westlandia Zondag 1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 nov. 14:00Westlandia - OSS'20Sportpark De Hoge Bomen
    22 nov. 14:00ADO '20 - WestlandiaSportpark De Vlotter
  • Poulestanden Westlandia (0150 Mannen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hercules54101221013
    2Blauw Geel'38/JUMBO6411178913
    3OFC5311107310
    4Groene Ster531196310
    5OSS'2063121011-110
    6UNA622215968
    7Unitas622213858
    8Hollandia521267-17
    9Westlandia Zo.162131011-17
    10Gemert6213610-47
    11JOS Watergraafsmeer621349-57
    12Quick51319726
    13EVV Echt513126-46
    14ADO '2061329816
    15Dongen620459-46
    16Hoogland5122811-35
    17DEM5122613-75
    18HSC '216024514-92

    Poulestanden Westlandia (9306 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SteDoCo1100100103
    2Harkemase Boys11006063
    3Achilles Veen11005053
    4Barendrecht11005053
    5Ter Leede11006243
    6Quick11005143
    7Capelle11004043
    8DTS '35 Ede11004043
    9Sparta Nijkerk11004043
    10Buitenpost11005233
    11OSS'2011005233
    12Westlandia Zo.111004133
    13Excelsior'3111003033
    14FC Lisse11003033
    15DVS'33 Ermelo11003123
    16OFC11003123
    17UNA11003123
    18Gemert11002023
    19Staphorst11002023
    20Groene Ster11003213
    21Unitas11002113
    22DOVO10102201
    23Sliedrecht10102201
    24VVSB10102201
    25Hoogeveen10102201
    26Rijnvogels10101101
    27JOS Watergraafsmeer10101101
    28AWC10101101
    29ODIN 5910101101
    30Dos Kampen10100001
    31EVV Echt10100001
    32Roda '4610100001
    33ADO '2010100001
    34Flevo Boys10100001
    35Hollandia10100001
    36DEM10100001
    37Goes10100001
    38Sportlust '4610100001
    39VVOG10100001
    40Scherpenzeel100123-10
    41AFC100112-10
    42Dongen100113-20
    43DUNO D100113-20
    44Hoek100113-20
    45ACV100102-20
    46HSC '21100102-20
    47Ajax100125-30
    48DWOW100125-30
    49SV Venray100114-30
    50Blauw Geel'38/JUMBO100103-30
    51Sportclub Susteren100103-30
    52Hoogezand100126-40
    53SVC'08100115-40
    54Best Vooruit100104-40
    55Cluzona100104-40
    56Hoogland100104-40
    57Erp100105-50
    58NWC100105-50
    59Hercules100106-60
    60Den Hoorn1001010-100

    Poulestanden Westlandia (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OFC11007163
    2Quick Boys11005053
    3Harkemase Boys11005233
    4Staphorst11005233
    5Excelsior M11004133
    6SteDoCo11003033
    7UNA11004223
    8Achilles Veen11002023
    9Rijnsb.Boys11003213
    10AFC11001013
    11DVS'33 Ermelo11001013
    12Kozakken Boys11001013
    13OSS'2011001013
    14Excelsior'3110102201
    15Groene Ster10102201
    16GVVV10102201
    17HHC Hardenberg10102201
    18Noordwijk10102201
    19Sliedrecht10102201
    20ODIN 5910101101
    21Goes10101101
    22Capelle10101101
    23Buitenpost10101101
    24Barendrecht10101101
    25DTS '35 Ede10101101
    26De Treffers10101101
    27Unitas10101101
    28Scheveningen00000000
    29Westlandia Zo.100000000
    30Sparta Nijkerk100123-10
    31DEM100101-10
    32DOVO100101-10
    33Kon. HFC100101-10
    34Spakenburg100101-10
    35Rijnvogels100124-20
    36Gemert100102-20
    37ASWH100125-30
    38Flevo Boys100125-30
    39Ter Leede100114-30
    40FC Lisse100103-30
    41Roda '46100105-50
    42Dos Kampen100117-60

    Poulestanden Westlandia (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles Veen00000000
    2ADO Den Haag00000000
    3AFC00000000
    4Almere City FC00000000
    5Barendrecht00000000
    6SC Cambuur00000000
    7Capelle00000000
    8FC Den Bosch00000000
    9FC Dordrecht00000000
    10DTS '35 Ede00000000
    11DVS'33 Ermelo00000000
    12FC Eindhoven00000000
    13FC Emmen00000000
    14Excelsior00000000
    15Excelsior M00000000
    16Fortuna Sittard00000000
    17Go Ahead Eagles00000000
    18De Graafschap00000000
    19FC Groningen00000000
    20Groene Ster00000000
    21Harkemase Boys00000000
    22Helmond Sport00000000
    23Heracles Almelo00000000
    24HHC Hardenberg00000000
    25sc Heerenveen00000000
    26IJsselmeervogels00000000
    27Katwijk00000000
    28Kozakken Boys00000000
    29MVV00000000
    30NAC Breda00000000
    31N.E.C.00000000
    32ODIN 5900000000
    33OFC00000000
    34TOP Oss00000000
    35OSS'2000000000
    36PEC Zwolle00000000
    37Quick00000000
    38Quick Boys00000000
    39Rijnsb.Boys00000000
    40RKC Waalwijk00000000
    41Roda JC00000000
    42Roda '4600000000
    43Scheveningen00000000
    44Sliedrecht00000000
    45Sparta Rotterdam00000000
    46Staphorst00000000
    47SteDoCo00000000
    48TEC00000000
    49Telstar00000000
    50FC Twente00000000
    51UNA00000000
    52FC Utrecht00000000
    53Vitesse00000000
    54FC Volendam00000000
    55VVV-Venlo00000000
    56Westlandia Zo.100000000
    57Willem II00000000
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 okt.Westlandia Zo.1 - Blauw Geel'38/JUMBO
    11 okt.JOS Watergraafsmeer - Westlandia Zo.12 - 1
    10 okt.Westlandia JO9-1 - Spartaan '20 JO9-12 - 5
    10 okt.Westlandia JO10-4 - vv Maasdijk JO10-13 - 2
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Teamstatistieken

    Westlandia

    0150 Mannen Zondag (landelijk A-cat)

    1,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Volgende competitiewedstrijd

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Westlandia

    VS

    OSS'20

    15 november 202014:00 uur
    Sportpark De Hoge Bomen veld 1-Westlandia

    dag

    uur

    min

    sec
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.