• Westlandia JO17-1

  • Programma

    DatumThuisteamUitteamWedstrijdAccommodatieDetails
    za 02-mrt. 13:15Koninklijke HFC JO17-1Westlandia JO17-1Koninklijke HFC JO17-1 - Westlandia JO17-1Sportpark Koninklijke HFC
    za 09-mrt. 12:30Westlandia JO17-1Almere City JO17-1Westlandia JO17-1 - Almere City JO17-1Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
    za 16-mrt. 15:00Waterwijk asc JO17-1Westlandia JO17-1Waterwijk asc JO17-1 - Westlandia JO17-1Sportpark Rie Mastenbroek
    za 23-mrt. 12:30Westlandia JO17-1Koninklijke HFC JO17-1Westlandia JO17-1 - Koninklijke HFC JO17-1Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Westlandia JO17-1 ( Divisie 3 A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Koninklijke HFC JO17-13300133109
    2Almere City JO17-132017616
    3Waterwijk asc JO17-1320167-16
    4SC Feyenoord JO17-131204315
    5Zeeburgia avv JO17-131112204
    6Quick JO17-1411245-14
    7Spartaan'20 JO17-1310227-53
    8Westlandia JO17-1400427-50

    Poulestanden Westlandia JO17-1 ( Divisie 4 B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Westlandia JO17-114112145153035
    2Hercules JO17-114111240192134
    3PVCV JO17-114101353143931
    4TOGB JO17-11472539251423
    5vv Smitshoek JO17-1145182427-316
    6Orion JO17-1143381840-2212
    7Excelsior M. JO17-11431102351-2810
    8UDI'19/CSU JO17-11401131162-511

    Poulestanden Westlandia JO17-1 ( voorronde 1e ronde )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1PEC Zwolle JO17-11100130133
    2PSV JO17-11100100103
    3Feyenoord JO1711009093
    4AFC 34 JO17-111006153
    5AZ JO17-111005053
    6SC Feyenoord JO17-111006243
    7Fortuna Wormerveer sv JO17-111004043
    8FC Dordrecht JO17-111004133
    9Excelsior M. JO17-111004133
    10Hercules JO17-111004133
    11De Graafschap JO17-111003033
    12FC Volendam JO17-111004223
    13ADO Den Haag JO17-111003123
    14AFC Ajax JO17-111003123
    15FC Utrecht JO17-111003213
    16Almere City JO17-111001013
    17Alphense Boys JO17-111001013
    18AFC JO17-110103301
    19TOGB JO17-110103301
    20FC Eindhoven JO17-110102201
    21Hoofddorp s.v. JO17-110102201
    22Willem II JO17-110102201
    23DEM (RKVV) JO17-110102201
    24Excelsior Rotterdam JO17-1100123-10
    25Hollandia JO17-1100101-10
    26Waterwijk asc JO17-1100101-10
    27Westlandia JO17-1100124-20
    28Koninklijke HFC JO17-1100113-20
    29Zeeburgia avv JO17-1100113-20
    30Alexandria'66 JO17-1100114-30
    31PVCV JO17-1100114-30
    32vv Smitshoek JO17-1100114-30
    33Spartaan'20 JO17-1100103-30
    34Orion JO17-1100126-40
    35Quick JO17-1100104-40
    36Volendam (rkav) JO17-1100116-50
    37Quick Boys JO17-1100105-50
    38Roda '46 JO17-1100109-90
    39IJsselmeervogels JO17-11001010-100
    40UDI'19/CSU JO17-11001013-130
  • Trainingsschema

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.