• Organisatie en contacten

    Adres

     

     

     

     

    Bezoekadres

    Sportpark De Hoge Bomen 4

    2671 NZ Naaldwijk

    Tel: 0174-626638

     

    Correspondentieadres

    Postbus 77

    2670 AB Naaldwijk

    Bank: NL70RABO0135300118

     

     

     

     

     

     

    Bestuur

     

     

     

     

    Voorzitter

    Ton van Marrewijk

    06-53579631

    voorzitter@rkvv-westlandia.nl

     

    Technische Zaken / Vice Voorzitter

    John Vollebregt

    06-53957961

    technische_zaken@rkvv-westlandia.nl

     

    Secretaris

    Carola Bom

    06-11310690

    secretaris@rkvv-westlandia.nl

     

    Penningmeester

    Reinier Persoon

    06-52046846

    penningmeester@rkvv-westlandia.nl

     

    Commerciele zaken

    Martin Kouwenhoven

    06-20956979

    commercie@rkvv-westlandia.nl

     

    Jeugd

    Johan Vis

    06-22114504

    jeugd@rkvv-westlandia.nl

     

    Algemene zaken

    Nico Arkesteijn

    06-16175620

    algemeen@rkvv-westlandia.nl

     

     

     

     

     

     

    Club algemeen

     

     

     

     

    Verenigingsmanager

    Ronald Visser

    06-82001343

    verenigingsmanager@rkvv-westlandia.nl

     

    Kantine beheer

    Ronald Visser

    06-82001343

    verenigingsmanager@rkvv-westlandia.nl

     

    Website berichten

    Renate van der Meer

     

    nieuws@rkvv-westlandia.nl

     

    Social media berichten

    Stef en Bob van Veen

    06-36505689

    socialmedia@rkvv-westlandia.nl

     

     

     

     

     

     

    Sponsoring en Businessclub

     

     

     

     

    Sponsor contact

    Ted Vollebregt

    06-53868439

    sponsoren@rkvv-westlandia.nl

     

    Businessclub contact

    Ted Vollebregt

    06-53868439

    businessclub@rkvv-westlandia.nl

     

     

     

     

     

     

    Jeugdcommissie

     

     

     

     

    Voorzitter

    Wim Verschoor

    06-18397105

    jeugd@rkvv-westlandia.nl

     

    Penningmeester

    Frans Jansen

    0174-621619

     

     

    JO16-17-18-19

    Jasper Ruijgrok

    06-48261803

    bovenbouw@rkvv-westlandia.nl

     

    JO13-14-15

    Suzanne Klijn

    06-43009125

    middenbouw@rkvv-westlandia.nl

     

    JO11-12

    Wim Verschoor

    06-18397105

    JO11-JO12@rkvv-westlandia.nl

     

    JO8-9-10

    Ruby van Doorn

    06-53337442

    onderbouw@rkvv-westlandia.nl

     

    JO6 en JO7

    Vacant

     

    JO6-JO7@rkvv-westlandia.nl

     

     

     

     

     

     

    Jeugdcoördinatie

     

     

     

     

    Hoofd Jeugdopleiding

    Pieter Jongmans

    06-28436752

    hjo@rkvv-westlandia.nl

     

    Coördinator jeugd (Vanaf JO13)

    Edwin van de Nouweland

    06-21983150

    coord-bbjeugd@rkvv-westlandia.nl

     

    Coördinator jeugd (T/M JO12)

    Michel van Zanten

    06-51613484

    coord-objeugd@rkvv-westlandia.nl

     

    Scheidsrechter coördinator

    Jeroen Verhoeff

    06-39264460

    scheidsrechters@rkvv-westlandia.nl

     

    Jeugdtoernooien commissie

    Clemens Duwel / Gert Jan Dillo

    jeugdtoernooien@rkvv-westlandia.nl

     

     

     

     

     

     

    Wedstrijd& Toernooi secretariaat

     

     

     

     

    Veld selectieteams senioren zondag/JO21

    Steven van Erven

    06-50685114

    selectie-zondag@rkvv-westlandia.nl

     

    Veld selectieteams senioren zaterdag

    Aad Bol

    06-11228070

    senioren-zaterdag@rkvv-westlandia.nl

     

    Veld lagere senioren

    Aad Bol

    06-11228070

    senioren-zaterdag@rkvv-westlandia.nl

     

    Veld dames

    Aad Bol

    06-11228070

    senioren-zaterdag@rkvv-westlandia.nl

     

    Zaalvoetbal

    Ricardo Kortekaas

    06-51193543

    zaalvoetbal@rkvv-westlandia.nl

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Diversen

     

     

     

     

    Ledenadministratie / lidmaatschap

    Gerard Mulder

    06-27828650

    ledenadministratie@rkvv-westlandia.nl

     

    Kledingcommissie

    Bianca le Duc / Jack Poot

    kleding@rkvv-westlandia.nl

     

    Scouting (+ melden proeftraingen)

    Rene van der Meijs

    06-19419446

    scouting@rkvv-westlandia.nl

     

    Vertrouwenspersoon

    Sandra Kouwenhoven

    06-51491780

    vertrouwenspersoon@rkvv-westlandia.nl

     

    Commissie "Lief en Leed"

    Irma van Marrewijk en Marlene Enthoven

    06-22245589

    liefenleed@rkvv-westlandia.nl

     

    Advertenties/acquisities

     

    0174-643237

    advertenties@rkvv-westlandia.nl

     

    Commissie Sportiviteit en Respect

    Joost Blom

    -

    sportiviteit@rkvv-westlandia.nl

     

    Nieuws, content en verslagen voor de website

    Renate van der Meer

    -

    nieuws@rkvv-westlandia.nl

     

    Opmerkingen, vragen en suggesties m.b.t. website

    Don Olsthoorn

    -

    webmaster@rkvv-westlandia.nl

     

    Archiefgroep

    Renate van der Meer