• Organisatie en contacten

    Adres      
    Bezoekadres Sportpark De Hoge Bomen 4 2671 NZ Naaldwijk Tel: 0174-626638
    Correspondentieadres Postbus 77 2670 AB Naaldwijk Bank: NL70RABO0135300118
           
    Bestuur      
    Voorzitter Ton van Marrewijk 06-53579631 voorzitter@rkvv-westlandia.nl
    Technische Zaken / Vice Voorzitter John Vollebregt 06-53957961 technische_zaken@rkvv-westlandia.nl
    Secretaris Karin van der Meijs 06-14648890 secretaris@rkvv-westlandia.nl
    Penningmeester Reinier Persoon 06-52046846 penningmeester@rkvv-westlandia.nl
    Commerciele zaken Martin Kouwenhoven 06-20956979 commercie@rkvv-westlandia.nl
    Jeugd Johan Vis 06-22114504 jeugd@rkvv-westlandia.nl
    Algemene zaken Nico Arkesteijn 06-16175620 algemeen@rkvv-westlandia.nl
           
    Club algemeen      
    Verenigingsmanager Ronald Visser 06-82001343 verenigingsmanager@rkvv-westlandia.nl
    Kantine beheer Jan de Bruin 06-44009616 kantinebeheer@rkvv-westlandia.nl
    Website berichten Renate van der Meer   nieuws@rkvv-westlandia.nl
    Social media berichten Stef en Bob van Veen 06-36505689 socialmedia@rkvv-westlandia.nl
           
    Sponsoring en Businessclub      
    Sponsor contact Ted Vollebregt 06-53868439 sponsoren@rkvv-westlandia.nl
    Businessclub contact Ted Vollebregt 06-53868439 businessclub@rkvv-westlandia.nl
           
    Jeugdcommissie      
    Voorzitter Wim Verschoor 06-18397105 jeugd@rkvv-westlandia.nl
    Penningmeester Frans Jansen 0174-621619  
           
    Jeugdcoördinatie      
    Hoofd Jeugdopleiding Stefan Albers 06-48422436 hjo@rkvv-westlandia.nl
    Coördinator jeugd (Vanaf JO13) Vacant 0 coord-bbjeugd@rkvv-westlandia.nl
    Coördinator jeugd (T/M JO12) Michel van Zanten 06-51613484 coord-objeugd@rkvv-westlandia.nl
           
    Wedstrijd& Toernooi secretariaat    
    Veld selectieteams senioren zondag/JO21 Steven van Erven 06-50685114 selectie-zondag@rkvv-westlandia.nl
    Veld selectieteams senioren zaterdag Aad Bol 06-11228070 senioren-zaterdag@rkvv-westlandia.nl
    Veld lagere senioren Aad Bol 06-11228070 senioren-zaterdag@rkvv-westlandia.nl
    Veld dames Aad Bol 06-11228070 senioren-zaterdag@rkvv-westlandia.nl
    Zaalvoetbal Ricardo Kortekaas 06-51193543 zaalvoetbal@rkvv-westlandia.nl
    JO19 Jasper Ruijgrok 06-48261803 wedstrijdsecretaris-o19@rkvv-westlandia.nl
    JO17 Jasper Ruijgrok 06-48261803 wedstrijdsecretaris-o17@rkvv-westlandia.nl
    JO15 Arjen van Schie 0174-624021 wedstrijdsecretaris-o15@rkvv-westlandia.nl
    JO13 Arjen van Schie 0174-624021 wedstrijdsecretaris-o13@rkvv-westlandia.nl
    JO12 Wim Verschoor 06-18397105 wedstrijdsecretaris-o12@rkvv-westlandia.nl
    JO11 Wim Verschoor 06-18397105 wedstrijdsecretaris-o11@rkvv-westlandia.nl
    JO10 Jasper Ruijgrok 06-48261803 wedstrijdsecretaris-o10@rkvv-westlandia.nl
    JO8 en JO9 Jasper Ruijgrok 06-48261803 wedstrijdsecretaris-o9@rkvv-westlandia.nl
    JO6 en JO7 Chantal Heerschap 06-54721901 wedstrijdsecretaris-o8@rkvv-westlandia.nl
           
    Jeugdtoernooien commissie Clemens Duwel / Wijnand Gardien / Gert Jan Dillo jeugdtoernooien@rkvv-westlandia.nl
           
    Diversen      
    Ledenadministratie / lidmaatschap Gerard Mulder 06-27828650 ledenadministratie@rkvv-westlandia.nl
    Kledingcommissie Jacqueline Krom / Bianca le Duc / Tamara Behrtel kleding@rkvv-westlandia.nl
    Scouting (+ melden proeftraingen) Rene van der Meijs 06-19419446 scouting@rkvv-westlandia.nl
    Vertrouwenspersoon Sandra Kouwenhoven 06-51491780 vertrouwenspersoon@rkvv-westlandia.nl
    Commissie "Lief en Leed" Irma van Marrewijk en Marlene Enthoven 06-22245589 liefenleed@rkvv-westlandia.nl
    Advertenties/acquisities   0174-643237 advertenties@rkvv-westlandia.nl
    Scheidsrechter contact Jeroen Verhoeff 06-39264460 scheidsrechters@rkvv-westlandia.nl
    Commissie Sportiviteit en Respect Joost Blom - sportiviteit@rkvv-westlandia.nl
    Nieuws, content en verslagen voor de website Renate van der Meer - nieuws@rkvv-westlandia.nl
    Opmerkingen, vragen en suggesties m.b.t. website Don Olsthoorn - webmaster@rkvv-westlandia.nl
    Archiefgroep  Renate van der Meer